Hvězdný elixír mládí? Plastika očních víček a lifting čela!

21. října 2016 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Buďme realisti, stejně jako většina hvězd. I když chodíme pravidelně na výplně, přijde den, kdy začne gravitace znovu pracovat proti nám a žádný elixír nepomůže. Jak stárneme, jednotlivé části obličeje nám klesají dolů. Mnohdy už kolem čtyřicítky vypadáme starší, než ve skutečnosti jsme, a to je čas sundat si pásku z očí, navštívit plastického chirurga a ukázat světu svůj omlazený pohled.
Kdy pomůže plastická operace víček?

Kdy pomůže plastická operace víček?

Kůže se ze závěsného aparátu kostí a chrupavek s věkem povoluje. S poklesem kůže na čele, které je z celého obličeje asi nejnáchylnější, dochází současně k poklesu obočí. Následkem toho se nám vytvoří nadbytek kůže na horních víčkách. Celkový vzhled obličeje začne působit podmračeně, unaveně a staře. V tu chvíli se rozhodujeme pro chirurgický zákrok, který by naše oči zbavil tíhy nadbytečné kůže a vrátil nám jasný mladistvý pohled. Často se zaměřujeme na oblast očí a žádáme operaci víček. V případě poklesu obočí a čela ale není obyčejná blefaroplastika (operace horních víček) tím správným řešením.

Více informací
nyní na ASKLEPION - Lasercentrum Praha
Proč je dobré najít chirurga, který umí víc

Proč je dobré najít chirurga, který umí víc

Plastika očních víček, ani pokud je provedena sebelépe, nedokáže vyřešit celkově podmračený vzhled a pokleslou kůži v horní části obličeje. Plastický chirurg, který přistupuje k omlazení komplexně, by vám v tuto chvíli měl nabídnout účinnější řešení - browlift a temporal lift. Při této operaci, kterou provede zároveň s plastikou víček, vypne kůže na čele a pozdvihne přirozeně obočí zpět do mladistvé polohy. Řezy jsou při tom vedeny ve vlasaté části hlavy a jsou pouze 1,5 – 2 cm velké, takže nevznikají žádné viditelné jizvy. Celý zákrok je možné provést v analgosedaci a rekonvalescence není nijak náročná stejně jako po plastice víček. Výsledný omlazující efekt je ale mnohonásobně lepší.

Více informací
nyní na ASKLEPION - Lasercentrum Praha
Co vyřeší plastika víček, lifting čela a obočí?

Co vyřeší plastika víček, lifting čela a obočí?

Shrňme si to. Co tedy dělat, když zjistíte, že kůže v okolí očí je povolená, víčka pokleslá a váš celkový výraz působí unaveným a stárnoucím dojmem? V první řadě je třeba najít si plastického chirurga, který zhodnotí celou situaci komplexně. Takto pracují na klinice Asklepion MUDr. Helena Singerová a MUDr. Miroslav Krejča, Ph.D. Zbaví vás nízkého obočí, nadbytku tkáně na horních víčkách, ale i hlubokých horizontálních vrásek na čele a hluboké vrásky uprostřed čela. Toto vše lze vyřešit během hodinové operace a je jedno, jestli je vám 40 nebo 65 let, věk není rozhodující. Konzultaci s nejvyhledávanějšími plastickými chirurgy si domluvte, kdykoli máte pocit, že je potřeba se sebou něco udělat.

Více informací
nyní na ASKLEPION - Lasercentrum Praha