Iva Kubelková a spodní prádlo k sobě rozhodně patří: Stala se ambasadorkou známého e-shopu, mrkejte!

18. října 2016 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Iva Kubelková nikdy nefotila kolekci spodního prádla. Až dosud! S Astratex.cz si padli do oka a Iva se stala plnohodnotnou součástí jejich týmu. Jak k tomu došlo? A co z toho budete mít vy? Čtěte!
Jak se Astratex s Ivou potkal

Jak se Astratex s Ivou potkal

Setkali se při práci na projektu Česká Miss a vzájemná spolupráce se jim natolik líbila, že se rozhodli v ní pokračovat. „Nikdy jsem nespolupracovala se značkou spodního prádla, ale jsem moc ráda, že mohu zúročit své zkušenosti ze světa módy a jako součást týmu mohu být zástupkyní samotných zákaznic,“ říká Iva. A tak se rozjela spolupráce, která se jen tak nevidí.

Více informací
nyní na ASTRATEX
Iva jako zástupkyně zákaznic

Iva jako zástupkyně zákaznic

„Sama testuji služby a produkty e-shopu, jako například rádce pro přiřazení správné velikosti, a musím říct, že mi ušetřil spoustu času,“ sděluje Iva. „Zjistila jsem, že jsou pro mě nákupy přes internet daleko jednodušší a vlastně i příjemnější. A se zákaznickým servisem, který Astratex nabízí, se nemusím bát, že mi něco nebude sedět.“ Ale podprsenka Brillant Push-Up jí sedla hned napoprvé!

Koupit
nyní na ASTRATEX
Plnohodnotná členka Astratex týmu

Plnohodnotná členka Astratex týmu

„Zapojili jsme ji do naší firmy a stala se její aktivní součástí. Iva testuje jednotlivé produkty i služby. Sama bude publikovat články s hodnocením, názory a zkušenostmi. Stala se novou zástupkyní našich zákazníků! A jelikož má Iva bohatou praxi nejen ze světa módy, jsme přesvědčeni, že bude dobrým rádcem,“ říká Petr Vít, jednatel společnosti. Ivu prádlo provází celým životem a třeba Half-Bardotku Waves si zamilovala na první pohled.

Koupit
nyní na ASTRATEX
Iva nafotila kolekci spodního prádla. Poprvé!

Iva nafotila kolekci spodního prádla. Poprvé!

Věděli jste, že Iva před tím nikdy kolekci spodního prádla nefotila? Astratexu ale věří, proto se do toho pustila. Spolupráce Ivy a e-shopu je hlavně o důvěře, tak se na focení vrhli ve velkém a to nejpopulárnější prádlo si nyní můžete prohlédnout právě na samotné Ivě. Omrkněte třeba jednu z nejoblíbenějších podprsenek Triangle Bra Angeliu!

Koupit
nyní na ASTRATEX
Už jste viděli nový TV spot?

Už jste viděli nový TV spot?

Od pondělí se můžete s Ivou potkat na televizních obrazovkách – spolupráci s Astratexem totiž zahájila natáčením nového TV spotu. „Natáčení jsem si velmi užila, ve videu se představím v mnoha tvářích. Měla jsem i možnost vyzkoušet velké množství produktů a těším se, až se o své dojmy podělím s ostatními zákaznicemi,“ dodává Iva. „I já sama jsem zjistila, že jsem si ne vždy vybírala vhodnou velikost a odborníci z Astratex.cz, kteří svou práci berou stejně zodpovědně jako já, mi pomohli můj výběr zdokonalit,“ uzavírá nová ambasadorka. Iva a Astratex.cz vybrali například podprsenku Maia 4D Soft Control. Co jí říkáte?

Koupit
nyní na ASTRATEX