Jan Tuna

Jan Tuna Foto: Stream.cz

Postrach nepoctivých obchodníků se svlékl do půl těla: Dámy, co na něj říkáte?

Známý televizní reportér, bývalá hvězda Novy a v současnosti asi nejznámější tvář Stream.cz, umožnil těm, po kterých jde, chvilku oddychu! Otec čtyř dětí odletěl na Srí Lanku, kde řádil nejen ve vlnách, a při tom ukázal své sportem zocelené tělo.

Hlava pořadu A DOST!, v níž nekonvenčním způsobem s nezaměnitelnou dikcí komentuje nekalé praktiky nejrůznějších obchodníků, miluje sport, tentokrát aktivní dovolenou spojila i s prací.

Jan Tuna natáčel reportáže a pracoval na novém pořadu pro internetovou televizi Stream.cz.

„Na Srí Lance jsme strávili dvanáct dnů, během kterých jsme projeli skoro celý ostrov. Bylo to našlapané, spali jsme maximálně tři hodiny denně, protože jsme toho chtěli vidět co nejvíc. Navzdory fyzické únavě jsem načerpal spoustu energie. Největšími zážitky byl bosoběh na legendární skalní královský komplex Sigiriya, setkání tváří v tvář s divokými slony v národním parku, kdy se rozvášněný sloní samec vydal přímo proti našemu džípu, čekání na leoparda, který se nám v divočině zjevil až po několika hodinách, kdy už jsme nevěřili, že ho spatříme, a magický večer na říčním safari s ptačím ostrovem, na nějž se slétají nocovat tisíce ptáků,“ prozradil Tuna.

Spal i ve stanu v džungli, před slony jeho partu chránil jen elektrický ohradník.

„Učil jsem se surfovat na proslulých obřích srílanských vlnách. Tělo mám odřené ještě teď, ale stálo to za to,“ dodal Tuna, který celý pobyt absolvoval bos.

Ve štábu nechyběla jeho dcera Zuzana, která je produkční, a kameraman Honza Mikulka.

Tuna je už zpět, a tak se nepoctivcům opět špatně spí. Ve svém pořadu nedávno pomohl Simoně Stašové ukončit spolupráci s firmou z reportáže nazvané Šmejdi po telefonu, donutil prodejce nápojů pro děti změnit složení (místo slibovaných přírodních barviv obsahovaly umělá) a omluvit se zákazníkům (zachránil také od jeho propagace Daru Rolins), jeho tým také našel údajně přírodní víno, které je ve skutečnosti vyrobené z dehtu. Brzy například ukáže testy tuňáků v konzervách prodávaných u nás i v Německu. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků