Hana Reinders Super.cz

Hana Reinders, dříve Mašlíková, poprvé od svatby na veřejnosti: Prsten opět nemá. Nejdřív se zmenšoval, teď se zase zvětšuje

Moderátorka Hana Reinders (41) vyrazila poprvé od svatby s trenérem Andrém Reindersem na společenskou akci. Ukázala nám snubní prsten, ten zásnubní její prsteníček opět nezdobil. A důvod je opravdu kuriózní.

"Zásnubní prsten se musí nechat zvětšit na pravou ruku, ke snubnímu se nehodí," řekla Super.cz Hanka. Paradoxní je, že po zásnubách se prsten naopak zmenšoval. "Mám hodně hubené prsty, byl hodně velký, tak se dokonce musel nechat přetavit, a teď se bude zase zvětšovat," usmála se novomanželka.

Jak se v novém rodinném stavu cítí? "Krásně, každé ženě bych přála takového chlapa. Hrdě nosím jméno Reinders," řekla Hanka na křtu knihy spisovatelky Terezy Čihákové Mrcha?. Sama říká, že ani ona není úplný andílek. "Nemyslím, že mrcha musí být jen žena, která chodí za peníze, je nevěrná. V každé z nás by měla být, muže to přitahuje. Každý chlap by chtěl mít doma hodnou manželku, která vytvoří teplo domova, ale v noci v něm zároveň bude vzbuzovat ty touhy," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků