Kylie Minogue přiletí do Prahy soukromým tryskáčem. Zůstane tady tři dny

Popová diva Kylie Minogue již ve středu 2. března vystoupí v pražské O2 areně s dvouhodinovým koncertním programem. A do srdce Evropy se přesune, jak se k hvězdě jejího formátu sluší a patří, soukromým tryskáčem. A nejen to. Její fanoušci si ji v Praze užijí celé tři dny.

„Kylie Minogue v úterý večer vystupuje v Berlíně, hned po skončení koncertu nasedá do soukromého tryskáče a přelétává do Prahy. Sem dorazí uprostřed noci, přesune se do jednoho z nejluxusnějších hotelů a už odpoledne bude zkoušet na obřím pódiu ve tvaru srdce v O2 aréně. Okolo půl deváté večer se pak před českým publikem vynoří ze zlaté mušle jako řecká bohyně lásky a sexu Afrodita,“ sdělil Novinkám Jan Tuna, mluvčí BESTSPORT akciová společnost, která koncert Kylie Minogue pořádá.

Pyramida z polonahých lidských těl a Kylie letící na černém andělovi

Během show dojde jak na její nejnovější hity, tak na celý průřez její kariérou. Bude to pastva jak pro uši, tak pro oči, protože na scéně vyroste chrám bohyně Afrodity, pódium ve tvaru srdce s diváky v jeho středu se skládá z miliónu pohyblivých částí, sedmi výtahů, atd. Sama Kylie Minogue vystřídá osm extravagantních kostýmů. Doprovázet ji bude 26 tanečníků a 8 vzduchoplavců „Spidermanů“, kteří budou díky unikátnímu systému létat po aréně. Zpěvačka zároveň slibuje i intimnější vokální pasáže za doprovodu kapely.

„Diváky čeká show, jakou ještě neviděli. Drobná kráska, která svedla úspěšný boj s rakovinou prsu, bude například při jedné z písniček létat nad jejich hlavami na polonahém černém andělovi. V závěru show zase při hitu All the Lovers z jejího posledního alba budou tryskat tři desítky obřích fontán a v duchu videoklipu, který některé asijské země kvůli sexuálnosti zakázaly, vyroste na pódiu pyramida z polonahých lidských těl,“ dodává Tuna.

Tři dny v Praze

Kylie Minogue nasadila od sobotního startu show v dánském Herningu značné tempo, přesouvá se z jedné evropské země do druhé a v podstatě každý druhý den vystupuje před nadšenými fanoušky. Na zvolnění si zpěvačka vybrala právě Prahu. Přiletí v noci z úterý na středu a odlétat bude až v pátek. V hlavním městě ČR tak stráví téměř tři dny.

„Praha je nádherná, už se na ní moc těším. Je tady tolik úžasných míst a lidí. Těším se, že budu pokračovat v tom, co jsem tu před třemi lety započala,“ svěřila se zpěvačka.

Zároveň si ponechává jako tajemství, zda s ní tři dny ve stověžaté Praze stráví i její o 10 let mladší přítel, model Andres Velencoso (32). V pátek se Kylie Minogue se svým týmem přesune do německého Lipska.

Lady Gaga ji kopíruje

Popová diva, která se v hudební branži pohybuje už 23 let, si po startu svého turné lehce rýpla do provokativní Lada Gaga. Na její adresu totiž uvedla, že ji kopíruje.

„Inspiruje mě a mám ráda její práci. Ale není to nic, co bychom nedělali už před ní. Vytvořila jsem teď téma s Afrodité, se kterým ještě nikdo přede mnou nepřišel. Povolit uzdu fantazii a dělat věci jinak, to je můj způsob práce, který to posouvá celé dál. Nápad s vodním palácem a Splash Zone je úplně nový a původní. Nastavila jsem tím laťku a nemůžu se dočkat, až uvidím, s čím přijdou noví talenti,“ říká Minogue

Přijdou i české celebrity

Na show roku se do pražské O2 areny chystá řada osobností českého šoubyznysu. Například ji budou sledovat zpěvačky Dara Rolins, Helena Zeťová a modelka Simona Krainová. Na Kylie se přijde podívat i česká zpěvačka, která si prožila stejný osud a to Anna K. 

Karen Mchitarjan , Super.cz