Marion Cotillard

Marion Cotillard Profimedia.cz

Marion Cotillard, která se stala tváří rozvodu Pitta a Jolie, opět ve společnosti: Těhotná herečka zářila na červeném koberci

15. října 2016 13:10

Zatímco jedna slavná rodina se rozpadá, jiná se rozrůstá… Herečka Marion Cotillard (43), která se stejně paradoxně jako Jennifer Aniston stala jakousi tváří rozvodu Brada Pitta a Angeliny Jolie, zazářila na červeném koberci londýnského filmového festivalu. Bříško ale schovala do volné róby Dior.

O Cotillard se v poslední době psalo především v souvislosti s její údajnou rolí v rozpadu manželství Pitta a Jolie. Spekulovalo se totiž o tom, že ona a Pitt se do sebe během natáčení filmu Spojenci zakoukali a snad i počali dítě. To ale herečka rázně popřela a v prohlášení uvedla, že je pravda, že čeká dítě, jeho otcem je však stejně jako v případě prvního syna manžel Guillaume Canet.

Do Londýna Marion dorazila při příležitosti uvedení kanadsko-francouzského snímku Je to jen konec světa režiséra Xaviera Dolana, stejně jako rovněž těhotná Léa Seydoux. Ta ale na rozdíl od Cotillard bříško už neschová, takže jej hrdě vystavila v siluetu kopírujících dlouhých šatech. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků