Marek Dědík na koncertu Gipsy.cz

Marek Dědík na koncertu Gipsy.cz Foto: Showpix

Přítelkyně mu odpustila líbačku s mužem. Kdy ji Dědík konečně požádá o ruku?

21. října 2016 7:53

Křest nového videoklipu a následný koncert kapely Gipsy.cz si kromě Evy Decastelo, Agáty Prachařové a Dany Batulkové nenechal ujít ani partner Marie Doležalové Marek Zelinka. Do pražského Hard Rock Cafe zavítal také Marek Dědík, který v minulém ročníku působil ve StarDance s frontmanem zmíněné kapely Radkem Bangou.

„Občas se s Radkem vídáme, ale je to většinou na společenských akcích. Jsem rád, že mě Radek pozval na tento křest,” říká Dědík, který byl z Gipsyho hudby, kombinující hip-hop a cikánské melodie, nadšený. „Moc se mi tahle muzika líbí, je živá a je v ní hlavně jasný rytmus, který jako tanečník oceňuju,” říká s úsměvem Marek.

Bývalý taneční partner Jitky Schneiderové a Veroniky Žilkové, který v aktuální sérii tancuje s Olgou Šípkovou, dorazil na akci v doprovodu své partnerky Terezy, která je, stejně jako on, mistryní České republiky. Právě Tereza se musela loni vyrovnat s tím, že Marka paparazi nachytali, když se líbal s mužem.

Využili jsme příležitosti a zeptali se ho, jak se jejich vztah vyvíjí. Jsou už konečně zasnoubení? „To raději nebudu prozrazovat,” culil se Dědík a mezi řádky se dalo číst, že něco chystá. Do konce osmé řady oblíbené taneční soutěže se ale sympatický tanečník zřejmě oženit nestihne. 

Jiří Čeladník , Super.cz

Zrušit