Hanka a Jana v Prostřenu Video: archiv FTV Prima

Nemocná Hanka, již z Prostřena odvezla záchranka, se setkala se svými soupeři: Po výčitkách opět došlo na pláč

Paní Hanka se tento týden postarala o nejemotivnější okamžik pražského Prostřena, když ji přímo z natáčení kvůli kolapsu odvezla záchranka. Slzám se neubránila ani při dodatečném setkání v rámci sobotní Poslední večeře.

Bývalá prodavačka před svými soupeři tajila, že bojuje s rakovinou, ale když se její zdravotní stav zhoršil natolik, že o ni měla páteční hostitelka Jana obavy, musela s pravdou ven. Hanku odvezla přivolaná záchranka a u stolu ji zastoupila dcera.

Nečekaná situace samozřejmě rozhodila hostitelku, která nepodala výkon, jaký si představovala. Při opětovném shledání, kde nechyběla ani Hanka, si Jana posteskla, že kvůli natáčení málem musela vyměňovat plovoucí podlahu, kde zůstal lavor s vodou a mokré ručníky.

„Nejsem tak bohatý člověk, abych si nechávala znova předělat podlahu. Samozřejmě by mi to vadilo, jak se to vzdouvá, když se to namočí,“ postěžovala si Jana a Hanka se vedle ní po jejích slovech rozplakala.

„Já bych rozhodně od žádného člověka nečekala, že by mě přirovnával k nějaké podlaze, která by mu byla milejší než zdraví člověka,“ reagovala přes slzy žena bojující s rakovinou. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků