Hvězdná párty Video: Archiv TV Nova

Možná měly raději zůstat za mikrofonem: Hvězdy první i druhé Tváře se sešly v soutěži, tentokrát samy za sebe

13. října 2016 13:07

Již jsme informovali, že Nova pro diváky připravila další zábavný pořad Hvězdná párty s moderátorem Petrem Rychlým (52). Jde o formát, v němž se proti sobě v tzv. 'párty hrách' postaví vždy dva týmy složené ze tří českých celebrit, doplněné jedním soutěžícím z řad diváků. Jejich úkolem bude svého týmového spoluhráče přiblížit k finanční výhře.

Týmy budou mezi sebou bojovat v různých disciplínách s cílem získat nejvyšší počet bodů a možnost hrát o skutečné peníze. V případě výhry pak půjde část do kapsy soutěžícího a část na vybrané charitativní projekty. „V jedné epizodě se odehraje pět her a jedna finálová na závěr. Každá z nich je koncipovaná tak, aby nebyla příliš složitá a zároveň diváka bavila. Hry čerpají z populární kultury, například hudby, filmů, televizní tvorby a podobně,“ informují z Novy.

V prvním díle, který poběží dnes, diváci uvidí zpěváky namixované z první i druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas. Zasoutěží si Hana Holišová, Anna Slováčková, Adam Mišík, David Gránský, Ivana Jirešová nebo David Kraus. Jak jim to jde, se podívejte v ukázce. 

Lucie Sieglová , Super.cz