Víte, kdo je tím mládencem v upnutých kraťáscích?

Víte, kdo je tím mládencem v upnutých kraťáscích?

Neskutečné retro: Poznáte českého herce, který si dřív hrál na Depešáky a o 25 let později utekl od těhulky?

S tímhle týpkem se může srovnávat snad jen Pavol Habera (59) na historické fotce v těsných džínsových kraťasech! Chlapík momentálně patří k největším hvězdám českých televizí, před šestadvaceti lety ale řádil ve Vsetíně jako černá ruka a balil holky na zjev uhlazeného Depešáka. Víte, o koho jde?

Na fotce z roku 1990 není nikdo jiný než Roman Vojtek (49). „Bylo mi osmnáct, zpíval jsem v electro-pop kapele Nancy a patřil nám celý Vsetín,“ napsal na svou sociální síť Roman s tím, že všichni byli mladí a mají podobně „hříšné“ fotky.

Roman momentálně září v druhé řadě show Tvoje tvář má známý hlas, kromě toho patří k nejobsazovanějším muzikálovým zpěvákům u nás. Září třeba coby Harry v muzikálu Mamma Mia!, úspěšné show se čtvrt miliónem diváků na kontě, která se na konci roku rozloučí s Českem, nebo v původním muzikálu Ať žijí duchové, v němž hraje Mistra.

Roman je ale i úspěšný herec. Objevil se například  v seriálech Vyprávěj nebo Všechny moje lásky.

V roce 2015 se hodně probíralo jeho soukromí, když těsně před porodem opustil těhotnou manželku. Nyní žije s krásnou muzikálovou kolegyní Petrou Vraspírovou

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků