Český objev se dvěma patenty zpomaluje stárnutí a léčí růžovku

14. října 2016 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Jedině věda dokáže dokonale popsat proces stárnutí organismu. Věda naštěstí nachází i způsoby, jak tento proces zpomalit. Krémy Pyratine obsahují patentované látky ze skupiny cytokininů, které redukují vrásky, dramaticky zpomalují stárnutí pleti a účinně bojují proti růžovce.
Elixír mládí pochází z rostlin

Elixír mládí pochází z rostlin

Češi přidali na nedlouhý seznam elixírů mládí výtažky z rostlin, které omlazují rostlinná pletiva, ale také lidskou pokožku. „Ač je na první pohled zásadní rozdíl mezi rostlinou a živočichem, na úrovni buněk, z nichž jsou sestaveny, jsou základní životní funkce velmi podobné,“ prohlásil Jan Krekule z Ústavu experimentální botaniky Akademie věd. Tím vysvětlil, proč se objev českých vědců dočkal takového zájmu, a pod názvem Pyratine začal sbírat pozitivní reference zákazníků a zákaznic napříč světem. Krém Pyratine jednoduše funguje.

Koupit
nyní na www.pyratine.eu
Pyratine redukuje vrásky a vypíná pokožku obličeje

Pyratine redukuje vrásky a vypíná pokožku obličeje

Aktivní složky Pyratinu jsou extrahovány z rostlin. V souladu s přísnými procedurami americké FDA (úřad pro kontrolu potravin a léčiv) proběhla série testů, které potvrdily výrazné zlepšení textury pleti již během několika dní používání. Stejné testy zároveň ukázaly, že přípravky Pyratine v tomto směru dosahují lepších výsledků než Renova, tedy v USA jediný oficiálně schválený produkt proti stárnutí pokožky.

Koupit
nyní na www.pyratine.eu
Velmi vhodný na citlivou pokožku

Velmi vhodný na citlivou pokožku

Pyratine zajistí hydratovanou pokožku bez nepříjemného mastného efektu. U krémů Pyratine byly navíc prokázány proti-zánětlivé účinky a pozitivní vliv na obnovení přirozené ochranné funkce kůže. Studie Kalifornské univerzity prokázala snížení zarudnutí tváře o 42 % během 14 dní používání, a dokonce 67 % na konci 12. týdne pravidelné aplikace krémů Pyratine.

Koupit
nyní na www.pyratine.eu
Pyratine účinně léčí růžovku

Pyratine účinně léčí růžovku

Přípravky Pyratine prošly řadou nezávislých klinických studií, které potvrdily účinnost v boji proti růžovce. Velmi pozitivní účinky však hlásí zejména samotní zákazníci. Pyratine eliminuje všechny tři základní projevy růžovky: Výrazné zarudnutí kůže, aknózní léze a rovněž pavoučí žilky. Pyratin XR lze k léčbě růžovky používat zcela bez omezení. Díky unikátnímu složení je možná dlouhodobá aplikace bez vedlejších účinků.

Koupit
nyní na www.pyratine.eu
Češky potvrzují: Pyratine funguje!

Češky potvrzují: Pyratine funguje!

Pozitivní účinky však hlásí zejména samotní zákazníci. Zákaznice Petra říká: „Na růžovku jsem několik let používala masti s kortikoidy. Bohužel to byla většinou krátkodobá pomoc. S krémem Pyratinem XR jsem velmi spokojená. Pleť je bez známek zarudnutí a navíc pěkně vypnutá. Na oblast nosu používám mast Pyratine XR a konečně ztratil svou šílenou barvu. Super.“ řekla.

Koupit
nyní na www.pyratine.eu