Pavel Rudolf Plasche v nemocnici

Pavel Rudolf Plasche v nemocnici Foto: archiv P. R. Plascheho

Hvězdu Fantoma opery zmlátil zloděj ořechů: Má rozseklou hlavu, pohmožděnou páteř a ztratila paměť

Kdo viděl muzikál Fantom opery, určitě si vzpomene na představitele italského operního pěvce Ubalda Piangiho, který nedokáže zazpívat slova obsahující písmeno Ř. Tak jeho představitel Pavel Rudolf Plasche už nemusel být mezi námi.

"Před pěti dny jsem byl brutálně napaden a téměř smrtelně zraněn jistým útočníkem, který se tímto svým činem pravděpodobně dopustil i pokusu o dvojnásobnou vraždu, jelikož zároveň napadl i další osobu. Naštěstí jsem to i s rozseklou hlavou, pohmožděnou krční páteří a pohmožděninami po celém těle přežil. Bohužel jsem však utrpěl vážné poranění hlavy a částečně ztratil i paměť, která se může vrátit, ale i nemusí. Každopádně jsem se v nemocnici probral a už jsem při vědomí a pomalu se dávám dohromady. Držte mi prosím palce," napsal nám Pavel.

To bylo hodně oficiální, tak jsme se zajímali o podrobnosti, jak vlastně k útoku došlo. "Podrobnosti ani podobu útočníka nesmím do médií prozradit, protože vše vyšetřuje policie. Ale ten útočník byl nejprve na našem soukromém pozemku trhat naše ořechy a po naší výzvě, aby opustil náš pozemek, mne a mou matku napadl tyčí a poté do nás najel i svým vozem," doplnil pěvec hrůzný příběh. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků