Akné dokáže způsobit jizvy na tváři i na duši. Zbavit se ho teď můžete účinně i doma

12. října 2016 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Je nejčastější kožní nemocí dneška, ale stejně se s ní špatně smiřujeme. Je to jako začarovaný kruh – akné dokáže negativně ovlivnit psychiku, stejně tak jako naše psychika dokáže ovlivnit tvorbu pupínků. Na to, jak z toho ven, přišli čeští vědci – po desíti letech výzkumu vyvinuli Face-up!, přístroj na léčbu akné, který pomáhá zbavit se pupínků s 90% účinností. Efektivně, bezbolestně a doma.
Vyléčit akné? Pomůže věda

Vyléčit akné? Pomůže věda

Velký otazník přinesl před desíti lety do světové vědy tým brněnských výzkumníků pod vedením Ivana Rampla, když objevili tzv. impulzní magnetické pole. Přišli na to, že toto fyzikální působení příznivě ovlivňuje buněčný metabolismus. A to je možné využít v kosmetice i medicíně. „Zjistili jsme, že impulzní magnetické pole má v kombinaci se světelným polem a teplem překvapivé účinky na kožní buňky. Urychluje jejich metabolismus a pomáhá zlepšit vlastnosti kůže – tlumí výdej kožního mazu, pleť lépe hydratuje, zvyšuje se její pružnost a vyrovnávají se nerovnosti na pleti.“

Více
nyní na www.face-up.cz
Spoléhám na něj

Spoléhám na něj

„Jsem s ním velmi spokojená. Výsledky byly vidět již po čtrnácti dnech pravidelného používání,“ svěřila se paní Romana, která má přístroj doma už přes půl roku. „Spoléhám na něj, kdykoliv vidím na pleti nějaký nedostatek. Při tvorbě zánětlivého akné zmírnil zarudnutí a po delším používání dokonce i tvorbu nových pupínků,“ dodala Romana.

Více
nyní na www.face-up.cz
Jak to funguje?

Jak to funguje?

Přístroj je určený pro každodenní domácí péči – uživatelé by jej měli používat denně po desíti až patnácti minutách. V rámci každodenní hygieny stačí vyčistit pleť od nečistot či make-upu, přístroj přiložit svítící stranou na kůži a pomalými pohyby přejíždět postiženou oblast. Je nutné, aby se přístroj dotýkal pokožky. Použití je bezbolestné – nepálí ani neštípe, po aplikaci však může pokožka z důvodu vyššího prokrvení mírně zčervenat. Pokožku stačí zklidnit běžným hydratačním krémem, po aplikaci můžete použít krycí make-up.

Více
nyní na www.face-up.cz
Krásná a zdravá pleť s Face-Up!

Krásná a zdravá pleť s Face-Up!

„Přístroj Face-Up! lze použít k denní kosmetické péči o pleť. Může se souběžně s léčbou používat u běžných lehkých forem akné, které nevyžadují návštěvu lékaře. Pokud jsou formy akné závažnější, je vždy nutné postup konzultovat s lékařem. Zde může přístroj působit jako podpora léčby. Při pravidelném používání aknózní morfy usychají a dochází k hojení postiženého místa," uvedla dermatoložka Petra Trojanová. Těžší formy akné je podle ní nutné už léčit v kombinaci s dalšími léčivy.

Více
nyní na www.face-up.cz
Vrací ztracené sebevědomí

Vrací ztracené sebevědomí

Dvaadvacetiletá studentka Jitka z Brna bojovala s pupínky hlavně na obličeji a zádech a s jizvičkami, které po nich zbyly. Nepomohla žádná kosmetika ani lékař a trpělo hlavně sebevědomí. Nakonec po letech experimentování vyzkoušela Face-up!. „Po desíti dnech jsem začala vidět první výsledky. Nejen že pupínky začaly ustupovat, ale začaly se mi také zacelovat jizvičky,“ vzpomíná Jitka, jedna z mnoha spokojených uživatelů.

Více
nyní na www.face-up.cz