Tahle dieta je hotové pozdvižení!

10. října 2016 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Snižování váhy se bez úpravy vašeho jídelníčku rozhodně neobejde. A pokud už sáhnete po konkrétní dietě, dobře si rozmyslete, jestli volíte správně. Ketodieta se na výsluní zájmu hřeje již delší dobu a z příběhů lidí, kteří s ní zhubli svá nadbytečná kila, víme, proč tomu tak je. Spalujete tuky, obvykle necítíte hlad, máte spoustu energie a úbytky na váze se dostavují poměrně rychle.
Máte velkou nadváhu? Můžete čekat dobré výsledky

Máte velkou nadváhu? Můžete čekat dobré výsledky

Ketodieta je postavená na pravidelném jídelníčku s 5 porcemi jídel denně - od speciálních proteinových jídel a nápojů až k postupně přidaným běžným jídlům. A ačkoliv jsou dietní plány sestaveny i pro osoby s nižší nadváhou, úspěch slaví jednoznačně u lidí s nadváhou výraznější a u jedinců vyloženě obézních. „Proteinová jídla a nápoje KetoDiet obsahují vysoce kvalitní proteiny v rozumné míře, tak aby ochránily naši svalovinu a my mohli cíleně hubnout samozřejmě z nadbytečných tukových zásob. Navíc jsou jídla doplněna o potřebné vitamíny a minerály, které tělo v průběhu hubnutí využívá a potřebuje,“ říká výživová specialistka Martina Dvořáková.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
Žádné strádání vás nečeká. Pochutnáte si

Žádné strádání vás nečeká. Pochutnáte si

Svůj jídelníček si z KetoDiet proteinových jídel můžete jednoduše poskládat a navíc ho doplnit vhodnou zeleninou. Milujete cukety, celerové hranolky, nebo třeba dýňové pyré? O nic z toho nepřijdete. I nabídka proteinových jídel je široká. A nezáleží na tom, zda si vyberete výhodné balíčky, nebo sáhnete po jednotlivých proteinových nápojích, omeletách, polévkách, snídaňových kaších nebo oblíbených proteinových tyčinkách.

Koupit
nyní na KetoDiet.cz
Opravdu to funguje

Opravdu to funguje

Zázraky neexistují, proto i v případě ketodiety je potřeba dodržovat pravidla dietního plánu, dopřát si kvalitní odpočinek, změnit svůj přístup k jídlu a zapojit do svého života pohyb. „Překvapilo mě, jak šlo hubnutí jako po másle a nejvíce jsem se obávala, že budu při vaření jídla pro mé dva syny ochutnávat a pokazím si tím hubnoucí režim. Naštěstí můj nejstarší syn se chopil ochutnávání za mě. Mým největším snem bylo dopřát si moderní oblečení, na které jsem neustále mlsně koukala v obchodech a povedlo se!“ pochvaluje si svou pozitivní zkušenost s KetoDiet paní Kateřina.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz