Poznáváte mladou britskou zpěvačku?

Poznáváte mladou britskou zpěvačku? Foto: Super.cz/Profimedia.cz

S takovým tělíčkem se jí to křepčí v plavkách na pláži: Poznáte zpěvačku, která nazpívala hity už jako náctiletá?

Pětadvacetiletá umělkyně, která zaznamenala velký úspěch už jako osmnáctiletá svým debutovým singlem Mama Do a o pár měsíců později také písní Boys and Girls, odjela před několika dny natočit videoklip ke své zatím nepojmenované hudební novince do Brazílie. Podívejte, jak si užívala chvilky mezi natáčením na pláži v Riu...

Sexy blondýnkou a londýnskou rodačkou není nikdo jiný než Pixie Lott, která ve své tvorbě mísí pop, R’n’B i soul. Takhle se nechala unést atmosférou na proslulé Copacabaně, když s kamarádkou tančila do rytmu hrající hudby i ve chvílích, kdy ji nezabíraly kamery. Není divu, že s takovou postavičkou a pracovní náplní má radost ze života.

Kráska, kterou čtenáři pánského magazínu FHM už několikrát zvolili jednou z nejkrásnějších žen světa (nejlépe se umístila v roce 2013 na sedmé příčce), randí s krajanem Oliverem Cheshirem (28), který je úspěšným modelem a tváří značky Calvin Klein. Pracoval zároveň pro Dolce & Gabbana, Missoni, Abercrombie & Fitch, Hollister, Vivienne Westwood, Gap či Marks and Spencer. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků