Míša jako Květuška v muzikálu Adéla ještě nevečeřela

Míša jako Květuška v muzikálu Adéla ještě nevečeřela Foto: archiv divadla Broadway

Na konci 5. měsíce maká Michaela Tomešová jako o život: S bříškem odehraje i muzikálovou premiéru

Muzikálová herečka Michaela Tomešová (30) zanedlouho ukončí již 5. měsíc těhotenství. To jí ale vůbec nebrání v tom, aby se dále věnovala své práci. Jak se Super.cz dozvěděl první, již dnes odehraje premiéru muzikálu Adéla ještě nevečeřela.

„Ano, je to pravda, odehraji dnešní premiéru v roli Květušky. Jsem moc ráda a děkuji Divadlu Broadway za další profesní šanci. Máme za sebou veřejné generálky a diváci byli úžasní,“ pochlubila se herečka.

Dále jsme se také dozvěděli, koho herečka na premiéru ze svých blízkých pozvala. „Bohužel bude chybět můj milovaný manžel Roman, se kterým čekám miminko, protože má představení v Plzni, ale vlastně já jsem na jeho minulé premiéře měla také jiné pracovní závazky. Ale držet palce mi bude má rodina, mám ve všech obrovskou oporu,“ dodala Míša.

Herečka odehraje celý blok říjnových představení muzikálu, bude mít i na premiéře nějakou pojistku? „Na premiéře bude přítomna i má skvělá alternace Dominika Richterová, takže se ničeho nebojím, věřím, že vše dopadne na jedničku. A zároveň se také těším, až se po porodu ke svým rolím vrátím, budu to brát jako skvělý relax,“ směje se Míša.

Dnešní premiéru také odehraje například Tereza Kostková se svým otcem Petrem Kostkou, Aleš Háma, Václav Svoboda nebo Michal Kavalčík. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků