Nová prsa mohou změnit život. Své o tom ví i Simona Krainová, která není na plastice poprvé

6. října 2016 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Přestože má topmodelka Simona Krainová i po čtyřicítce a dvou dětech tělo, které jí závidí i mladší kolegyně, objevila se u plastického chirurga.
Nová prsa mohou změnit život. Své o tom ví i Simona Krainová, která není na plastice poprvé.

Nová prsa mohou změnit život. Své o tom ví i Simona Krainová, která není na plastice poprvé. Foto: Klinika Yes Visage

„S věkem i prsa mění tvar a raději bych to podchytila včas,“ vysvětlila Simona Krainová svoji návštěvu na klinice plastické chirurgie. Neprozradila však, zda a na čem se s lékařem domluvili. Není to však poprvé, co je kvůli změně poprsí na Klinice Yes Visage, která se na úpravu prsou specializuje. Simona je patronkou žen, absolvujících proměny k novému tělu a sebevědomí, kam patří i prsa. Jednou z žen, kterým se splnil sen o dokonalých prsou v realitu, byla také paní Šárka.

Klinika Yes Visage

„Vždycky jsem si přála mít větší prsa, ale po 2 dětech mi z prsou nezbylo takřka nic. A stejně málo pak zbylo i z mého sebevědomí. Mít v podprsence skutečná prsa namísto vycpávek je příjemná změna, na kterou se zvyká snadno. Dnes už bych neváhala ani minutu, ani to tolik nebolelo, možná i proto, že jsem si nedávala tak velká prsa. S výsledkem jsem velmi spokojená. Prsa působí velice přirozeným dojmem, přesně tak, jak jsem si přála. S těmi prsy jsem se tak sžila, že je vnímám jako své vlastní. Cítím se s nimi opravdu dobře,“ vylíčila Simoně své nové pocity paní Šárka. Více o proměně ve videu a o plastice prsou na www.yesvisage.cz/prsa.

FOTO: Klinika Yes Visage

FOTO: Klinika Yes Visage

FOTO: Klinika Yes Visage

FOTO: Klinika Yes Visage

FOTO: Klinika Yes Visage

Kam na dokonalá prsa?

MUDr. Martin Molitor, MUDr. Issam Alawa, MUDr. Jiří Borský a MUDr. Andrea Musilová, to jsou odborníci Kliniky YES VISAGE, která se na plastiku prsou specializuje. „U nás na klinice využíváme moderní a zároveň maximálně šetrné postupy, které jsou bezpečné a zaručují hezká prsa bez zbytečných jizev a komplikací. Dbáme na precizně odvedený výkon, a aby nejen prsa, ale všechny změny plastické chirurgie působily přirozeně a bez zjevných stop chirurgického zákroku,“ vysvětluje primář kliniky. Jeho slova potvrzuje i mnoho spokojených klientů z řad známých osobností. Mezi klienty této kliniky patří například i Simona Krainová, Lucie Bílá, Alice Bendová, Marta Jandová a mnoho dalších.

FOTO: Klinika Yes Visage

Nová prsa a sebevědomí zdarma

Plastika prsou patří k nejžádanějším zákrokům plastické chirurgie a zároveň statisticky nejvíce dodává sebevědomí. Chcete mít také nová prsa a s nimi nové sebevědomí? Na největší klinice u nás lze v Praze, Brně, Ostravě i Bratislavě podstoupit zákroky i na splátky již od 500 Kč měsíčně a bez navýšení. Ale je i možné na Klinice Yes Visage podstoupit plastiku prsou nebo třeba omlazení či moderní liposukci zcela zdarma v soutěži o proměnu. Podrobnosti naleznete na webu Kliniky Yes Visage na www.yesvisage.cz.

FOTO: Klinika Yes Visage