Micaela Schaefer (vlevo) se ráda předvádí.

Micaela Schaefer (vlevo) se ráda předvádí. Profimedia.cz

Německá sexbomba splnila sen všech pupkáčů: Na pivním festivalu roznášela půllitry na svých obnažených ňadrech

7. října 2016 21:58

Německá sexbomba Micaela Schaefer (34) zpestří svou přítomností snad každou velkou akci, která se koná na území Německa.

Tentokrát se rozhodla vystavovat své ženské zbraně v Mnichově, kde se konal populární pivní festival Oktoberfest.

Nestydatá modelka se pustila do nové profese servírky s vervou sobě vlastní. Coby originálně pojatá obsluha nahoře bez možná aspoň trochu zvýšila letos jinak neslavné festivalové tržby, protože o její půllitry, kterými si zakrývala odhalená ňadra, byl mezi rozjařenými bavorskými pivaři nebývalý zájem.

Tmavovlasá modelka roznášela pivo i se svou neméně prostopášnou kamarádkou Yvonne Woelke, která v Německu mimo jiné působí jako herečka.

Micaela je však mnohem známější (zejména mezi příznivci naturismu). Proslavila se už před několika lety tím, že se svlékala u Braniborské brány, aby podpořila německý fotbalový nároďák.

Vyzývavá silikonka se také objevila například v pořadu America´s Next Top Model nebo v reality show Big Brother. Prsatá Němka se dále honosí titulem Miss Ostdeutschland a na svém kontě má i vítězství v anketě pánského časopisu Miss Maxim či lechtivé fotky pro pánský časopis Playboy. 

Anna Veškrnová , Super.cz