Cassandra Peterson

Cassandra Peterson Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Trapas stárnoucí herečky (65): V kostýmu své kdysi slavné role ukázala i to, co nemusela

3. října 2016 18:15

Dnes již pětašedesátiletá americká herečka Cassandra Peterson má na svém kontě desítky filmů, přesto se její kariérou prolíná převážně jedna role, k níž se neustále v některých nových zpracováních vrací. Jde o hororovou postavu vládkyně temnot Elvíry, v jejímž přestrojení dorazila i tento víkend na akci Knott's Scary Farm's Black Carpet Event do kalifornského Buena Parku.

Přestože se herečce s ohledem na její věk daří překvapivě dobře stále vypadat jako původní, přes třicet let stará verze krásné a vnadné Elvíry, trocha soudnosti s kostýmem by jí dnes přeci jen prokázala dobrou službu. Teď místo toho, aby všichni obdivovali Cassandřin mladistvý vzhled, soustředí pohledy na místo, které mělo zůstat jako jedno z mála na jejím těle zahaleno. Jako by nestačil extrémní výstřih i rozparek.

Peterson, která tvrdí, že v sedmnácti měla románek s Elvisem Presleym a o panenství přišla s Tomem Jonesem, se naposledy hlasově podílela na animovaném snímku Lego Scooby: Strašidelný Hollywood (2016) a před dvěma lety si ještě zahrála ve westernu Bruno a Earlene Go to Vegas či v hororovém seriálu 13 Night of Elvira. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz