Zuzana má v repertoáru podstatně odvážnější plavky, než jaké předvedla na finále Miss Universe SR.

Zuzana má v repertoáru podstatně odvážnější plavky, než jaké předvedla na finále Miss Universe SR. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Jak se vám líbí vítězka slovenské soutěže krásy? V minulosti už toho ukázala více než ve finále

3. října 2016 11:09

Slovensko má už svou druhou královnu krásy pro rok 2016. Pět měsíců po blondýnce Kristíně Činčurové se korunky dočkala i neméně půvabná brunetka Zuzana Kollárová.

Krásných dívek je u našich východních sousedů tolik, že pro ocenění jejich předností jedna soutěž nestačí. Po Miss Slovensko došlo i na Miss Universe SR, kde bodovala čtyřiadvacetilá kráska z Bratislavy, která na finálovém večeru vystupovala s číslem osm.

Zuzana patřila k favoritkám a před svým triumfem získala od novinářů titul Miss Média. Vítězství jí kromě účasti na světovém finále Miss Universe zajistilo i automobil či prsten s diamanty. Kollárová se přitom k soutěži krásy dostala díky kamarádce, kterou doprovodila na casting.

Nová Miss Universe se může pochlubit sexy postavičkou, ale tu bohužel na gala večeru příliš neukázala. Při promenádě v plavkách totiž oblékla konzervativní jednodílný model. V archivu má ale naštěstí fotky, na nichž nosí podstatně úspornější kousky, což zvyšuje její přitažlivost. 

Která slovenská Miss je krásnější?

Adam Chromý , Super.cz