Tomáš Hauptvogel si užil závody rychlých vozů.

Tomáš Hauptvogel si užil závody rychlých vozů. Herminapress

Hvězda Primy se musela zbláznit: Po vážné nehodě na motorce a hazardu se životem ještě přitvrdila

Moderátor primáckých zpráv Tomáš Hauptvogel 18 měsíců po děsivé nehodě na motorce pokračuje v hazardu. Ani vážné zdravotní problémy, ze kterých se dostává dodnes, ho nepřesvědčily, aby to s adrenalinem nepřeháněl.

Nyní pro změnu usedl do pořádně rychlého auta. "Jako kluk jsem vyrůstal v Teplicích. Za minulého režimu se tam každoročně konala Rallye Teplice. Velké závody, které jsem velmi prožíval. Už tehdy jsem snil asi jako všichni kolem trati, že až budu velký, budu také řídit soutěžní speciál a jezdit závody," vysvětluje Tomáš.

Teď se konečně posadil na sedadlo spolujezdce vedle extra pilota Jana Černého. "Vděčím za to své ženě Monice, která vše dohodla a dala mi to jako dárek. Po prvním ostrém kilometru stará láska opět zahořela jasným plamenem. S Janem Černým a jeho týmem jsem se proto domluvil na dalším ježdění," prozradil.

Naposledy nedávno testoval společně s ostatními nedaleko Klatov před víkendovou Rallye Příbram. "Dva testovací úseky jsem mohl opět sedět vedle Honzy a zažít, jaké je být ve ždímačce. Jízda ostrou Fabií R5 je neskutečný zážitek. Tím ale moje touha jezdit rozhodně nekončí. Třeba příští rok, třeba za volantem něčeho pomalejšího," dodal. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků