Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Gwyneth Paltrow v Mexiku: Měla takhle podle Brada vypadat Angelina v plavkách? Bývalku jí prý dával za příklad

Přestože tváří rozvodu Angeliny Jolie (46) a Brada Pitta (58) se stala paradoxně Jennifer Aniston (52), v souvislosti s nenadálými událostmi a jejich příčinami se skloňuje spíše jméno jiné hercovy ex Gwyneth Paltrow (49). Podle některých zdrojů má být jedním z důvodů rozpadu nejslavnějšího páru Hollywoodu právě oscarová kráska ze Zamilovaného Shakespeara, která raději odjela strávit konec září a především své úterní 44. narozeniny do slunného mexického letoviska Cabo.

Z fotografií sice není zřejmé, zda herečka odletěla na dovolenou s oběma dětmi Apple (12) a Mosesem (10) i partnerem Bradem Falchukem, jelikož na pláži se kolem ní motali spíš jiní pánové, každopádně v originálních plavkách sladěných se slunečními brýlemi vypadala skvěle a s přihlédnutím k věku přímo fantasticky.

Ne náhodou ji tak měl podle serveru GossipCop Brad dávat své choti za příklad. Nelíbilo se mu totiž, jak Angelina stále ztrácí na hmotnosti a údajně jí měl navrhnout, že by mohla zkusit používat stejné metody péče o váhu a postavu jako Paltrow... 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků