Iveta s Domenicem a jeho maminkou.

Iveta s Domenicem a jeho maminkou. Foto: Karen Mchitarjan, Super.cz

Matka Martucciho zavolala do Super.cz: Iveto Bartošová, vrať se do Itálie. Jsi moje dcera

6. září 2011 14:25

Tohle už vážně vypadá jako další díl neuvěřitelné telenovely! Redakci Super.cz se ozvala maminka expřítele Ivety Bartošové (✝48) Domenica Martucciho (41). Kvůli hádkám se obě před měsícem poškorpily. Teď ale Grazia Marino della Torre (65) Ivetě vzkazuje: "Nezlobím se na tebe. Miluju tě jako dceru, vrať se za mnou na zámek!"

"Iveta je hodná. Mám ji moc ráda. Vím, že se tady v Itálii cítila šťastná a v Čechách se jí prý teď nedaří nejlíp. Chci, aby věděla, že ji miluju jako vlastní dceru a že všechno, co se stalo, je už za námi. Může se vrátit a bydlet u nás," nabízí pomocnou ruku české zpěvačce matka Martucciho, přestože ví, že už se s Ivetou její syn rozešel. "Kdyby nechtěla bydlet v domě se mnou, máme i jiné domy. Hlavně ale chci, aby byla v pořádku a Itálie jí svědčila," myslí si della Torre.

Tvrdí, že Iveta během pobytu v Itálii nepila. "Doma žádné pití nemáme, nesnáším to. Cítila se tu dobře. Jestli měla nějaké problémy s alkoholem doma v Čechách, nevím. Ale v Itálii ne," říká matka Domenica.

Podobnou nabídku Ivetě vzkazuje i expřítelův otec Vincenzo Martucci (63) . "Nabízím Ivetě jasnou pomoc. Nechci o ní mluvit do médií. Iveta ale ví, o co jde. Pomohla mi, abych se zase usmířil se synem, a já si ji moc oblíbil," uvedl Martucci starší, který prý dokonce chce zaplatit všechny její dluhy. Ten mladší k tomu jen lakonicky dodává. "To, že jsme se rozešli, ještě neznamená, že Ivetě nebude má rodina dál pomáhat. Vždy má u nás v Itálii dveře otevřené. U nás ji nikdo nebude držet pod zámkem nebo jí kontrolovat mobil. V Itálii si mohla dělat, co chtěla, a nikdo s ní nemusel každý týden psát deník," řekl Domenico v jasné narážce na nového spasitele Bartošové Josefa Rychtáře.

Vyslyší Iveta volání skorotchyně a skorotchána, zvedne kotvy a odstěhuje se zpátky do Itálie? 

David Zápal , Super.cz