Karel Gott

Karel Gott Herminapress

Karel Gott je ve skvělé formě, na tiskovce k muzikálu s jeho písněmi bavil publikum. Zpívat v něm ale ke smůle fanynek nebude

Karel Gott (79) je znovu ve skvělé formě. Všichni doufali, že kromě malých vystoupení, která v příštích měsících plánuje, bude účinkovat také v muzikálu Čas růží, který na motivy jeho písní napsal Sagvan Tofi.

Bohužel. Karel svoji roli mít v muzikálu bude, ale ne pěveckou. "Nejsem tu jako zpěvák, herec nebo tanečník, to mě mrzí nejvíc. Ale mám novou roli, a to jsem rád. Jsem supervizor, což znamená, že do toho budu trošku kafrat," řekl na tiskové konferenci k připravovanému muzikálu Gott. "Karel Gott tam nebude hrát ani zpívat, protože neprošel konkurzem," doplnil ho ředitel Hudebního divadla Karlín Egon Kulhánek.

Karel Gott pak se svým pověstným humorem pokračoval. "Nebudeme se bavit o mé chalupě v Doubici, konec konců o tom, jak stavba roste, se stejně jako já dočtete v novinách," pobavil všechny přítomné zpěvák v Hudebním divadle Karlíně, kde se bude příští rok 16. a 17. března konat premiéra očekávaného muzikálu. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků