Michaela Sejnová má za sebou první focení po porodu.

Michaela Sejnová má za sebou první focení po porodu. Foto: Hair studio Honza Kořínek (3x)

Půl roku po porodu nafotila blondýnka z Počátků první sexy fotky: Svlékat se nemusela, tenhle svůdný pohled úplně stačí!

Herečka, hvězda seriálu Doktoři z Počátků Michaela Sejnová, letos na jaře porodila svého prvního potomka a jen několik měsíců po porodu syna Matěje se nebála postavit před objektiv fotoaparátu a nafotila kolekci účesů a trendů pro podzim a zimu.

"Věděla jsem, že to bude krásná a příjemná práce, a tak jsem nepřemýšlela ani minutu. Navíc sama jsem v té době chtěla tak trochu změnit účes a barvu," vysvětluje herečka. Kadeřník Honza Kořínek přizval Míšu ke spolupráci už podruhé. "Musím říct, že mateřství Míše dodalo ještě více ženskosti, smyslnosti a i sex-appealu. Jsem nadšený z toho, jak se fotky povedly," popisuje.

Míša se už teď v září chystá vrátit do práce, a to v muzikálu Alenka v kraji zázraků. "Celé léto se zkoušelo a já už se těším, až se zase vrátím na jeviště. Alenka v kraji zázraků je krásný muzikál a myslím, že se bude divákům líbit," říká herečka, která má zpět svojí štíhlou postavu.

Ta větší část zkoušek v divadle zvládla i s několikaměsíčním synem. "Malý je moc hodný. I díky tomu se můžu vrátit do práce. Kdyby to tak nebylo. Rozhodně bych dala přednost jemu před kariérou. Když to ale jde, tak proč to neprokombinovat," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků