Josef Polášek hrál na kytaru tklivou romantickou píseň. Video: archiv FTV Prima

Opustila ho panovačná semetrika, a on přesto truchlil: Mrkněte, jak seriálový podpantoflák zpíval romantickou píseň Dajána

Slabošský syn a suchoprd, tak takovou roli má v seriálu Ohnivý kuře herec Josef Polášek (50), kterého si diváci mohou pamatovat také ze seriálu Vyprávěj.

Coby hotelový účetní Leoš Trébl se po smrti své první manželky oženil s ambiciózní semetrikou, kterou v seriálu hraje Simona Babčáková. Leoš je absolutně pod pantoflem své panovačné manželky.

A je na ní absolutně závislý. Dokonce tak, že když ho jeho přísná manželka opustí i se synem Leošem juniorem (David Gránský), teskní jako malý kluk. Ze zoufalství a smutku Polášek hraje na kytaru a zpívá romantickou píseň Dajána. Sám herec přiznal, že měl v mládí díky této písni u holek body navíc.

„Dajána byla jedna z prvních písniček, které jsem se naučil v mládí hrát na kytaru. Neřekl bych, že jsem zrovna na ni „balil“ holky, ale protože jsem hrál na kytaru, rozhodně jsem tak měl pár bodů navíc k dobru,“ prozradil s úsměvem Polášek, jenž je v seriálu za opravdového ňoumu.

Na jeho tklivou píseň, jenž nakonec přinesla kýžené ovoce a semetrika se mu vrátila domů, se podívejte ve videu. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků