Monika Marešová se svým novým partnerem dopravním magnátem Markem Lehečkou.

Monika Marešová se svým novým partnerem dopravním magnátem Markem Lehečkou. Foto: fotoarchív Moniky Marešové

Exkluzivně: Nový milenec Marešové má miliardy! Víme, kdo to je!

Manželka moderátora Monika je opět zamilovaná. A Super.cz, který o jejím vztahu informoval jako první, zaslala společnou fotografii se svým novým partnerem Markem Lehečkou, který je většinovým vlastníkem dopravní firmy CS Cargo.

„Chtěli jsme mít soukromí, proto jsem to zpočátku nepřiznala, teď už nemá ale cenu zapírat,“ svěřila se Novinkám Marešová, která má pro svůj čin jednoduché vysvětlení.

„Když už je to venku, je lepší zaslat fotografii, než aby na nás na každém kroku číhali fotografové. Tohle je můj Marek,“ vysvětlila Monika, která je po jedenáctiletém vztahu s Leošem Marešem a nepovedeném a trošku uspěchaném vztahu s podnikatelem Martinem Řezáčem konečně zase šťastná.

Novinkám se ale svěřila, že se zatím rozhodně nechystá se svým stále ještě manželem Leošem rozvádět.

„Není důvod se rozvádět. My máme s Leošem vše vyjasněné. Sice si nedokážu představit, že bychom byli zase spolu, ale nechceme si kazit rozvodem hezké dny. Zažili jsme spolu krásné chvíle. Ke konci to bylo sice horší, nechovám v sobě ale zášť. Nyní jsem naprosto spokojená. Mám nového partnera a s Leošem dva krásné syny, které nadevše miluju,“ ukončila Marešová.

Přestože Marešová tvrdí, že je Marek Lehečka bez závazku, je otcem dvou dětí. Nikdy ale nebyl ženatý. Před Marešovou prožil čtyři roky po boku modelky Aleny Rekové. 

Karen Mchitarjan , Super.cz


Časová osa článků