Ze samého nitra norské přírody až k vám domů!

25. září 2016 17:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Norsko je země známá svou panenskou přírodou. Plody tohoto bohatství se přetvářejí v ty nejkvalitnější doplňky stravy, které vám již 10 let přináší společnost NaturaMed Pharmaceuticals. Nyní máte i vy jedinečnou možnost vyzkoušet si škálu přípravků pro vaše zdraví zdarma! Vyzkoušejte i vy na jeden měsíc některý z našich produktů, platíte pouze poštovné a balné 49 Kč.
OmegaMarine Forte+

OmegaMarine Forte+

Nejprodávanější omega-3 výrobek na českém trhu, který vyzkoušelo již více než 800 000 zákazníků. Jedná se o široce zdokumentovaný potravinový doplněk s rybím tukem a jeho obsah patří k naprosté špičce v EU. V každé výrobní fázi probíhá pečlivá analýza a kontrola kvality kapslí dle norem GMP (správná výrobní praxe). Jedná se o vysoce kvalitní omega-3 výrobek z Norska, ze surovin té nejvyšší kvality. Omega-3 působí na mnoho částí lidského těla, například na srdce, mozek a oči. Pozitivní vliv na lidské zdraví omega-3 mastných kyselin potvrdilo už více než 10 000 studií. Je zdokumentováno, že k pokrytí vaší denní potřeby stačí pouze dvě malé kapsle denně.

Vyzkoušet zdarma
nyní na OmegaMarine Forte+
ActiveFem

ActiveFem

Brzdí proces stárnutí a dodává pleti mladistvý vzhled. Jde o nový, přírodní způsob, jakým lze postupovat proti procesu stárnutí. ActiveFem je zcela unikátní produkt sestavený hned ze 13 přírodních aktivních látek. Jedinečnost ActiveFem spočívá v působení směrem zevnitř těla ven. Aktivní složky působí v hlubších vrstvách kůže, dodávají jí elasticitu, a tím redukují vrásky. ActiveFem ovšem není jen preparát působící na pokožku. Při užívání ActiveFem si povšimnete zlepšení stavu vašich nehtů a mnoho uživatelů také tvrdí, že se jim zvýšila plnost a lesk jejich vlasů. Začít s tímto produktem je velice jednoduché a je vhodný pro všechny ženy. Stačí jen denně užívat 2 tablety.

Vyzkoušet zdarma
nyní na Naturamed Pharmaceuticals
ProMan Plus

ProMan Plus

Muži po třicítce na sobě často pociťují některé změny, jako je ztráta energie, podrážděnost nebo menší chuť na sex. Příčinou může být pokles testosteronu v těle, který u mužů nad 30 let přirozeně klesá každým rokem zhruba o 1 %. ProMan Plus obsahuje 12 pečlivě zdokumentovaných složek, které pomáhají zmírnit následky klesající hladiny testosteronu. Pokud se i nadále chcete cítit jako muž a udržet si svou psychickou i fyzickou výkonnost, je velice důležité udržovat si hladinu testosteronu. Je těžké slovy popsat, jak skvělý je tento produkt – tohle zkrátka musíte vyzkoušet na vlastní kůži. Zvýšená smyslnost, vitalita a celková výkonnost těla jsou jen některé z výhod, které zažijete.

Vyzkoušet zdarma
nyní na ProMan Plus
Dormitan

Dormitan

Každý třetí člověk v ČR trpí určitými problémy se spánkem. Obzvláště usínání je pro čím dál více lidí velmi obtížné. Často se dlouhou dobu jen převalují v posteli. Každý má pro to jistě své důvody, avšak obvyklou příčinou těchto potíží je úzkost způsobená např. stresem či nervozitou. Obavy spojené s tím, že ráno budeme vstávat nevyspalí a téměř bez energie, mohou vše jen zhoršit. Tento bludný kruh může být vyčerpávající a frustrující. Nyní vám však přinášíme nový, přírodní doplněk stravy, který byste měli vyzkoušet! Dormitan je 100% bezpečný, přírodní produkt – nemá žádné vedlejší účinky a není návykový. Vyzkoušejte i vy unikátní kombinaci 15 pečlivě vybraných bylin s prokázaným účinkem!

Zjistit více
nyní na Dormitan
ProstaXin

ProstaXin

Řadu mužů ve vyšším věku obtěžují potíže s močením, které vznikají v důsledku zvětšené prostaty. Z toalety tak často odcházejí s pocitem, že se nedokážou zcela vyprázdnit. Potýkají se rovněž s bolestmi v podbřišku, přerušovaným močením nebo nekontrolovanými úniky moči. V mnoha případech tyto problémy muži raději strpí, než aby o nich mluvili. Přitom je můžou ve většině případů účinně řešit. K normální funkci prostaty napomáhají přírodní látky obsažené v doplňku stravy ProstaXin. Svým složením přispívá ke zdraví prostaty a správné funkci močové soustavy i reprodukčního systému. Aktivní složky zinek, selen a Saw Palmetto jsou dobře zdokumentované a po celém světě si je vybraly miliony mužů.

Vyzkoušet zdarma
nyní na ProstaXin

Časová osa článků