Už žádné polykání prášků! Revoluční novinka, která vás opravdu zvedne ze židle

19. září 2016 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Také vás obtěžuje polykání prášků, tobolek či tablet a chcete přitom zůstat vitální a zdraví? Tak tato revoluční novinka je tou správnou volbou. Přestavujeme vám světovou a revoluční metodu, která nemá obdoby, a to ani ve světě! Buďte první, kdo si napixluje své vlastní zdraví!
Proč Vitapixlu?

Proč Vitapixlu?

Ne každý je schopný denně polykat 5-8 prášků. U VitaPixly to nehrozí! Dáte si 2 odměrky směsi do vašeho oblíbeného hrníčku, zalijete vodou o teplotě 50°C, necháte 3-4 minuty odpočinout a máte snídani, která je chutná, obsahuje 6-9 tablet účinných rostlinných extraktů na podporu vašeho zdraví, dostanete pořádný příděl vlákniny pro zdraví vašich střev a získáte vitamíny, minerály a živé enzymy z mrazem vysušeného ovoce, které chutná, jako by bylo právě utržené!

Koupit
nyní na pharmafit.cz
Základ tvoří pořádná kaše

Základ tvoří pořádná kaše

Rýžová, pohanková či kukuřičná. Výběr záleží pouze na vás! Kaše jsou bezlepkové a vhodné i pro celiaky, vyráběné z těch nejlepších surovin. Kaše je obrovským zdrojem vlákniny. Velký přísun vlákniny = zdravá střeva = zdravé tělo.

Koupit
nyní na pharmafit.cz
Žádné prášky, ale čisté bylinné extrakty!

Žádné prášky, ale čisté bylinné extrakty!

Hlavní a nepřekonatelnou novinkou je náš Vita základ, každá porce bude obsahovat směs bylin a rostlinných extraktů a podle vašich zdravotních neduhů si namícháte váš základ proti únavě, cukrovce, bolesti kloubů a celkovému oslabení imunitního systému. Záleží pouze na vašem problému, který chcete řešit. Již žádné polykání tablet! Každá porce obsahuje ekvivalent 7-9 tobolek!

Koupit
nyní na pharmafit.cz
Jen vy se rozhodujete, jak bude vaše Vitapixla chutnat!

Jen vy se rozhodujete, jak bude vaše Vitapixla chutnat!

Pro Vitapixlu jsme potřebovali něco, co zachová čerstvost a skvělou chuť, hlavně všechny důležité vitamíny. Proto jsme pro vás použili lyofilizované ovoce, které je mrazem vysušené, což znamená, že 10 g lyofilizovaného ovoce odpovídá 100 g ovoce čerstvého. Nezapomínáme ani na širokou škálu oříšků, kokosu a mnoho dalšího, abyste si Vitapixlu zamilovali se vším všudy. Je vhodná i pro bezlepkovou dietu, vegetariáni a vegani si také přijdou na své!

Koupit
nyní na pharmafit.cz