Tohle jsou všechny ženy Lukáše Konečného: manželka Jarka, dcery Andulka a dvojčata Jaromíra a Barborka

Tohle jsou všechny ženy Lukáše Konečného: manželka Jarka, dcery Andulka a dvojčata Jaromíra a Barborka Foto: Archiv Lukáše Konečného

Boxer Konečný se pochlubil svou dámskou smečkou: Tohle je jeho manželka a 3 roztomilé dcery

14. září 2016 14:04

Lukáš Konečný už nějaký ten pátek aktivně neboxuje a věnuje se především trenérství, svým nejmilejším sportem a vším, co k němu patří, však žije stále! V poslední době si ale oblíbil běhání, a v sobotu tak nebude chybět na startu Mattoni 1/2Maratonu v Ústí nad Labem.

„Na ideální přípravu pro běžecké závody na delší vzdálenosti bohužel nemám tolik času, kolik bych si přál. Ačkoliv dneska už jsem byl běhat dvakrát a ještě jednou půjdu. Můj největší problém u delších tratí je ten, že jsem příliš těžký. Nicméně se chci v Ústí samozřejmě předvést v tom nejlepším světle, takže se snažím hubnout, abych pak podal co nejlepší výkon,“ svěřil Super.cz Konečný.

Toho v sobotu přijedou podpořit manželka i dcery. „Ano budeme tam kompletní. V Ústí teď v sobotu dokonce poběží štafetu. Napřed se vystřídají holky, poslední úsek štafety potom převezme moje žena,“ slibuje Lukáš. 

Jiří Nedvídek , Super.cz