Kim Zolciak s dcerou Brielle

Kim Zolciak s dcerou Brielle Profimedia.cz

Najdete pět rozdílů? Televizní hvězda si vyšla se svým vlastním klonem, náctiletou dcerou. I ta už má plastiku

15. září 2016 7:43

Vypadají spíš jako dvojčata, ale ve skutečnosti jde o matku s dcerou, které dělí téměř dvě dekády. Americká televizní hvězda Kim Zolciak (38) známá převážně z reality show The Real Housewives of Atlanta a svých vlastních pořadů Don't Be Tardy for the Wedding a pokračování Don’t Be Tardy, se v pondělí vydala do ulic New Yorku se svojí nejstarší dcerou Brielle, která se očividně v mamince zhlédla...

Už i na tváři devatenáctileté Brielle zasahovala plastická chirurgie, obě ovšem přiznaly jen zvětšení rtů. Podob ale jejich vzhled skýtal spousty - stejné vlasy, make-up i černý oděv, kde dominovala kůže a hluboký výstřih. Jen mladinká Brielle je oproti mamince, která přitom má za sebou celkem pět porodů, o něco macatější. Dámy takhle vyparáděné měly namířeno na premiérové promítání nové televizní show Strut o transgender modelkách.

Zolciak je šestinásobnou matkou. Dcery Brielle a Arianu má z manželství s Danem Tocem, s druhým mužem, fotbalistou Kroyem Biermannem, má ještě děti Kroye a Kash a dvojčata Kanea a Kaiu. V roce 2013 si Kroy adoptoval i nejstarší dcery, které si posléze změnily příjmení na Biermann. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků