Kateřina Kristelová s dcerou Claudií.

Kateřina Kristelová s dcerou Claudií. Michaela Feuereislová

Tomu se říká rozmar: Roční dcera Kristelové dostala kabelku za deset tisíc

5. září 2011 9:55

Moderátorka Kateřina Kristelová (38) zůstala stát na oslavě narozenin své dcery Claudie jak opařená. Roční holčička dostala kabelku za více jak deset tisíc korun. "Že bude mít moje dcera na akci dražší kabelku než já jsem tedy nečekala. Kabelku Baby Dior jí věnoval můj stylista Honza Pokorný," smála se Kristelová.

Moderátorka své roční dcerce uspořádala oslavu ve velkém stylu. Malá Claudie slavila narozeniny společně se synem Evy Decastelo (39) Michálkem, který se narodil ve stejný den a jen o rok dříve. "Michálek je nejhezčí chlapeček jakého znám a s Claudinkou tvoří dokonalý pár. Na konci oslavy už se vodili za ruku," řekla Super.cz Kateřina.

"Jen máme trochu strach, aby jí neutekl. Bude to trochu proutník. Hodně koukal i po jiných holčičkách," dodala se smíchem Kristelová. "To je pravda. Ale až bude větší, vysvětlím mu, že se to nesmí," kontrovala Decastelo.

Děti slavných moderátorek si narozeninou párty užily v dětském koutku restaurace La Casa Argentina. Společně zde pokřtily čerstvě narozenou opičku. Dostaly tolik dárků, že je Kateřina s Evou musely odvážet dvěma auty. "Michálek dostal spoustu autíček a traktorů a zimní bundu z Itálie," prozradila Eva Decastelo. "Museli jsme jet domů opravdu nadvakrát. Claudinka dostala spoustu sunarů, dětských výživ a různé dárkové koše. Oslava byla fakt krásná. Všichni si ji skvěle užili," uzavřela Kristelová.

Dvouročnímu Michálkovi a roční Claudince přišli poblahopřát další děti slavných. Dorazili Petr Vágner se synem Samuelem Maxem, Zuza Belohorcová s dcerou Salmou nebo Bořek Slezáček se synem Koljou. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz