Karolina s přítelem Michalem Neuvirthem

Karolina s přítelem Michalem Neuvirthem Michaela Feuereislová

Lásku nerozdává jen příteli z NHL: Zpěvačka Gudasová s bratrem a partnerem nafotila kalendář pro nemocné obrnou

12. září 2016 6:10

Krásný dárek dostalo ke svým pětadvacátým narozeninám Sdružení pro komplexní péči při dětské mozkové obrně. Zasloužila se o něj zpěvačka Karolina Gudasová (25) se svým bratrem a hokejovou hvězdou NHL Radkem Gudasem.

Sourozenci jsou totiž patrony zmíněného sdružení. „Pro sdružení jsem už uspořádala dva koncerty a s bratrem jsme si řekli, že bychom chtěli udělat něco víc, a tak vznikl nápad na kalendář,“ vysvětlila při slavnostním křtu nositelka ceny Thálie za rok 2015 Karolina Gudasová.

Kromě Karoliny a Radka se pro kalendář nechali vyfotit i zpěvaččin přítel, hokejista Michal Neuvirth, Jitka Molavcová, Petr Kutheil, Vlastimil Harapes, Lucie Černíková, úspěšný Muž roku Tomáš Martinka nebo Denisa a Natálie Grossovy.

Mezi těmi, kteří se křtu zúčastnili, byli vedle Gudasových také právě Neuvirth, Vlastimil Harapes nebo Natálie Grossová, která dorazila s maminkou a také zazpívala. Radko Gudas se těsně před akcí vrátil z třítýdenní přípravy v zámoří a na Novou scénu přijel přímo z letiště. „Měl jsem trošku problémy v Kanadě, kde byla vichřice, a tak se zpozdil let,“ vysvětlil urostlý obránce. 

Saša Šeflová , Super.cz