Anna Slováčková se mění na Sinéad O'Connor

Anna Slováčková se mění na Sinéad O'Connor Foto: Archiv TV Nova

Totální proměna, která ale netrvala dlouho: Slováčková v Tváři ztvární problémovou zpěvačku. Při nácviku plakala

9. září 2016 10:25

Další díl show Tvoje tvář má známý hlas je za dveřmi, a podle výpisu jednotlivých proměn bude velmi rozmanitá. Fotky Miroslava Etzlera jako Boba Marleyho či Marty Jandové jako Beyoncé, na které jsme zvědaví asi nejvíc, Nova ještě nezveřejnila, výsledek jedné z proměn už ale známe. Podívejte se na Annu Slováčkovou (22) jako Sinéad O'Connor.

Slováčková bude zpívat smutnou písničku Nothing Compares 2 U a řeší u ní jeden zádrhel. „Největší problém mám s tím, že když to zpívám za sebe, tak se mi do toho podaří dát emoci a začnu brečet. Jakmile do toho dávám její hlas a snažím se vyhnout mimice, kterou nedělá, tak mi to moc nejde,“ říká Anna Slováčková.

Dokonce i na zkoušce choreografie se rozbrečela, když se to do toho ‚obula‘. „Tak teď jsi to totálně nandala. Bylo to výborný,” chválil ji Yemi A.D., jenž má choreografii na starost.

Sinéad O'Connor nebyla pro maskéry náročná. Jediné, co jim dělalo problémy, byla paruka. „Vybírali jsme asi z patnácti paruk, než jsme byli spokojeni,“ uvedla hlavní vlásenkářka Jana Dopitová. „Jinak líčení a stínování nám šlo od ruky. Celková proměna trvala necelé tři hodiny,“ dodala hlavní maskérka Adriana Bartošová. 

Lucie Sieglová , Super.cz