Jana Plodková naprosto žije účastí ve StarDance. Super.cz

Éterická Plodková díky tanci přibírá na váze: Nemám pocit, že bych hubla, spíš naopak

9. září 2016 12:02

Nenechala si ujít zahájení Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku a objevila se i na mole během prezentace kolekce svého kamaráda Jakuba Polanky. Jinak ale Jana Plodková tráví většinu času na tanečním parketu, neboť už 8. října se premiérově představí v roli tanečnice v poslední osmé řadě taneční soutěže StarDance.

„Je to lepší než na začátku, mám už docela jistotu na podpatcích a nebojím se tolik, že ztratím rovnováhu, ale je to pořád makačka jako blázen. Každý večer jsem ráda, že si lehnu na kanape a odpočívám. Moje tělo nedostalo nikdy takový záhul, tak je z toho vyhukané. Zvyká si ale a kondička se mění,” nechala se slyšet na zahájení týdne módy v kavárně Cafe Cafe herečka.

Bývá zvykem, že postava celebrit se díky dřině na parketě začne radikálně formovat. Všímá si už i Jana, nebo její manžel Filip Žilka nějaké pozitivní změny? „Můj partner na mě nekouká tím způsobem, jestli se mi zmenušuje zadek, nebo zpevňují nohy, to vůbec ne. Zpevňuje se mi celé tělo, ale nemám pocit, že bych hubla, to spíš naopak,” smála se Jana. Představitelka Hany Vrbatové z Protektora nebo čárkované krásky z Vratných lahví bude asi první účastnicí StarDance, která během soutěže přibude na váze. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků