Jak ovlivňuje hladina testosteronu vaše mužství?

11. září 2016 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Testosteron = muž (mužství). Pohledný, plný energie, rychlý, s touhou něco dokázat a odvahou riskovat. Kolem dvacátého roku věku nic nereálného. Vědecké studie však prokazují, že u mužů nad 30 let dochází k přirozenému úbytku testosteronu, a to každým rokem zhruba o 1 %. Pokles hladiny testosteronu pak může zapříčinit ztrátu svalové hmoty, rychlejší hromadění tuku či fyzickou a duševní vyčerpanost. K pocitu ztráty „mužství“ nepřidá ani dnešní uspěchaná doba plná stresu, nedostatku spánku nebo nevyvážený jídelníček. V momentě, kdy začnete pociťovat negativní důsledky poklesu hladiny testosteronu, není důvod se s nimi smiřovat, a už vůbec ne hned po třicítce.
Jak být silným a klidným mužem v dnešní době?

Jak být silným a klidným mužem v dnešní době?

Negativním důsledkům klesající hladiny testosteronu musí čelit každý muž. Úbytek svalové hmoty, zpomalující se metabolismus, fyzická a duševní vyčerpanost nebo menší zájem o sex jsou příznaky, o nichž muži nemluví, ale chtějí je řešit. Doplněk stravy TestoMax pomáhá mužům se lépe vyrovnat s negativními vlivy, způsobenými poklesem hladiny testosteronu. Jeho složení podporuje růst svalové hmoty (pískavice řeckého sena), pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků (pískavice řeckého sena), přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi (zinek), přispívá ke snížení míry únavy (vitamín B6), přispívá k normální plodnosti (zinek) a k normální psychické činnosti (hořčík).

Koupit
nyní na Testomax.cz
Více svalové hmoty a sebevědomí

Více svalové hmoty a sebevědomí

Vědecká studie (Poole Ch. et al.: J int Soc Sports Nutr.2010, 7:34) prokázala, že užívání pískavice řeckého sena podporuje růst svalové hmoty. Po dobu osmi týdnů byly testované skupiny A a B podrobeny stejnému pravidelnému silovému tréninku. U skupiny A byl ve srovnání se skupinou B zaznamenán až 2x větší nárůst svalové hmoty. Skupina A užívala 500 mg pískavice řeckého sena denně; skupina B užívala placebo. Obsah denní dávky pískavice řeckého sena v TestoMaxu je 600 mg. Každá tobolka Testomaxu při dlouhodobém užívání tak podporuje růst svalové hmoty a udržuje rovnováhu metabolismu tuků. To mužskému organismu následně může přinést větší vitalitu, sílu a lepší fyzický výkon.

Koupit
nyní na Testomax.cz
Muži berou TestoMax. Sleva na první balení 300 Kč. Doprava zdarma

Muži berou TestoMax. Sleva na první balení 300 Kč. Doprava zdarma

TestoMax je vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax vám přinášíme v měsíčním balení 30 tabletek pro 1 osobu. V České republice TestoMax užívá již tisíce spokojených zákazníků. Hlavním důvodem, proč TestoMax užívají, je jejich potřeba cítit se celkově lépe.

Koupit
nyní na Testomax.cz

Časová osa článků