Phoebe Price dováděla s nafukovací zmrzlinou...

Phoebe Price dováděla s nafukovací zmrzlinou... Profimedia.cz

Odkvétající herečka dováděla s nafukovacími rekvizitami: Ani lascivnosti nezamaskovaly její povadlé a bledé tělo v plavkách

8. září 2016 22:04

Neúspěšná modelka, herečka a návrhářka Phoebe Price (45) dělá všechno proto, aby se pro hollywoodské paparazzi fotografy stala středem vesmíru.

Pokud se zrovna neproducíruje v laciných modelech jako vystřižených z šatníku vykonavatelek nejstaršího řemesla, obvykle je s ní snadné navázat kontakt někde v blízkosti pláže v Malibu.

Naposledy zde Phoebe předváděla v plavkách své povadlé ženské přednosti. Aby snad známá exhibicionistka nepůsobila příliš nudným dojmem, pózovala i s nejrůznějšími nafukovacími rekvizitami, které posloužily k jejím lascivním hrátkám.

Nafukovací zmrzlinový kornout i pizza sloužící jako lehátko sice působily jako hodně bizarní doplňky, ale splnily účel. Phoebe má nové fotky a tiše doufá, že díky nim dostane nějakou žhavou pracovní nabídku z Hollywoodu.

Odkvétající herečka však naposledy získala pidi roli loni, když se mihla v akčním thrilleru Mercy for Angels. Od té doby nezaujala ani tvůrce erotických bijáků, na které se zjevně čím dál víc zaměřuje. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků