Lucie Polišenská se převlékla za skřítka. Video: Prima TV

Baculka z filmu Kobry a užovky v hodně bizarní seriálové scéně: Z macaté herečky se na povel Jakuba Prachaře stal něžný skřítek

5. září 2016 14:03

Korpulentní herečka Lucie Polišenská (30) patří k nejzábavnějším postavám seriálu Ohnivý kuře. Teď se však coby cukrářka Veruna objevila v ještě vtipnější scéně, než jsou u ní diváci zvyklí.

Populární macanda se totiž převlékla za něžného skřítka, což působilo hodně bizarním dojmem. A to si ještě macatá Polišenská posteskla, že nedostala za úkol předvádět vílu. Jak jí to seklo v podivném převleku, uvidíte v naší videoukázce. A proč se herečka musela pustit do této šílené maškarády?

Společně s Janem Dolanským (38) alias Burákem mají v trpasličích převlecích vítat zájezd německých turistů, pro který mají připravený zábavný program. Večer je zakončen vystoupením Jakuba Prachaře (35) (kuchař Mike), jenž v ženských šatech zpívá německou Včelku Máju od Karla Gotta.

Polišenská se do povědomí diváků dostala i díky seriálu Stream.cz Autobazar Monte Karlo, kde hrála účetní Bublinu. Ve filmu oceněném Českým lvem Kobry a užovky zase skončila v posteli s Matějem Hádkem. O zajímavé role tedy opravdu nemá nouzi. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků