Vyčerpání a únava po dovolené nejsou normální. Příčina je často jinde

5. září 2016 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Dáváte si pozor, do čeho si na pláži lehnete, co všechno od plážových lahůdkářů sníte nebo kde se toulá váš mazlíček? Už vůbec neřešíme, kdo před námi spal v hotelovém pokoji, kdo byl před námi na WC, či zda zrovna ta naše pláž není ranní toaletou všech mazlíčků. Běžně si tak 80 % z nás přiváží skryté problémy, které nás po létě vyčerpávají minimálně celý podzim. Bohužel.
Lehká nachlazení, alergie, únava a tloustnutí

Lehká nachlazení, alergie, únava a tloustnutí

Asi každého děsí představa, že v našem těle žijí větší či menší organismy. Jejich přemnožení se týká čtyř lidí z pěti. Pokud jsme ke svému tělu vnímaví a neléčíme všechno antibiotiky, je odhalení jednoduché. Larvy škrkavek prolézají celé tělo a vyvrtávají chodbičky ve všem, co jim přijde do cesty. „Po letech jsou nejčastěji odhaleni náhodným vyšetřením jater nebo plic, kam se pacient dostane většinou až za nějakou dobu,“ uvádí lékaři na antiparazitikum.cz. Přemnožení parazité vyžadují větší množství potravy. Více jíme především večer. Hubnutí není možné. Věčné pokašlávání, alergie, nulová nálada a energie. Při masivnějším přemnožení cítíme až bolesti orgánů. Imunita jde na podzim ke dnu.

Více
nyní na Antiparazitikum.cz
Neřešené přemnožené organismy nám zkracují život o 9 let

Neřešené přemnožené organismy nám zkracují život o 9 let

Stavíte si s dětmi na pláži hrady z písku? Hrabete v oblázcích? Dopřáváte si různé lahůdky plážových prodavačů? Na mikroskopické larvičky ukryté v zelenině, v zahrabaných výkalech nebo v rybách nemyslíme nikdo. „Bohužel normální člověk nemá ani tušení, kde se nakazil a jak dlouho už nežádoucí parazity v sobě hostí. Většina příznaků se totiž vždy zaměňuje za příznaky běžných nemocí a léčí se antibiotiky. Zbytečně,“ uvádí MUDr. Sýkora z antiparazitikum.cz. Antibiotika krátkodobě pomoci mohou. Vyhraná bitva však jen prodlužuje těžkou dlouhou válku. Preventivní odčervení tak těsně před podzimem vyhledává stále více lidí. Imunita je pak ve výborné kondici.

Více
nyní na Wurm-ex.cz
Odhalte nevinně vypadající i vážnější příznaky včas

Odhalte nevinně vypadající i vážnější příznaky včas

Ač nejnovější poznatky dokazují, že zamoření těmito organismy dosahuje alarmujícího stavu, doktoři vám testy na jejich přítomnost v těle jen tak nenaordinují. Je pravda, že od 80. let se vyšetření na parazity u lidí běžně nedělá. Ať už je to nevolí institucí nákladná vyšetření proplácet či prohlášením, že toto se západní kultury netýká. Příznaky běžně přehlížíme. Důležité je sledovat různé projevy onemocnění, které paraziti způsobují. Jste často bezdůvodně unaveni? Trpíte bolestmi břicha? Trápí vás bolesti svalů, kloubů a množí se alergie? Žádná nálada, nevůle? Babičky vařily různé tinktury a mělo to svůj zásadní smysl. Přírodní antiparazitikum Wurm-Ex najdeme dnes především v lékárně.

Více
nyní na Wurm-ex.cz
Nepropásněte akci po dovolené!

Nepropásněte akci po dovolené!

Díky jedinému klinicky testovanému přípravku Wurm-Ex je nyní boj s červy, kteří velmi ovlivňují naše zdraví, daleko snadnější. Kombinace účinných látek znepříjemňuje a přerušuje biologický cyklus nežádoucích externích agentů uvnitř celého těla. „Wurm-Ex se užívá pouze 10 dnů 2 tobolky denně. Nepřekračujte denní dávkování, způsobuje úbytek váhy,“ uvádí výrobce Wurm-Ex Petr Pěnkava. Wurm-Ex najdete v každé lékárně nebo v akci s dárkem za 590 Kč zdarma na wurm-ex.cz. Přidejte se ke sportovcům, kteří v rámci celkové kondice užívají Wurm-Ex pravidelně. Navíc se vám dnes při zadání slova AKCE odečte 100 Kč z každé objednávky. Omezený počet Wurm-Ex Rodinného balení s dárkem je pouze do vyprodání.

Více
nyní na Wurm-ex.cz

Časová osa článků