Jitka Schneiderová Super.cz

Mezi mladinké modelky vyrazila Jitka Schneiderová s provazem na krku: Oběsit se nemusí, dekolt bez podprsenky stále drží

Herečka Jitka Schneiderová (48) se nebojí zkombinovat modely luxusní značky nikoli jen se značkovými drahými šperky. Naposledy nás překvapila náhrdelníkem vytvořeným z lana.

"Není to jen tak obyčejný provaz, ale Buchy design od mladé talentované návrhářky a myslím, že k šatům Ferragamo se to strašně hezky hodí. Půjčila mi ten náhrdelník před chvilkou, než večer začal. Snad nevadí, že jsem si to nenechala schválit," smála se s tím, že se určitě nepůjde oběsit, když vidí na molu tak mladičké dívky.

Ostatně už i Jitčina dcera oslavila deváté narozeniny, tak se do věku soutěžících dívek pomalu blíží. Pustila by ji do takového světa? "Nejste první, kdo se mne ptá. Vím, co je teď a nevím, co bude za čtyři roky. Asi bychom se o tom dlouho bavily a řekla bych jí všechno o tom, co k tomuto světu patří.  Tak bych měla dost pádných argumentů, proč ne. Ale vymlouvat jí nebudu nic, naopak ji budu podporovat ve všem, v čem bude šťastná," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků