Po čem ženy nejvíce touží? Budete překvapeni. Je to neskutečně pohodlná podprsenka!

7. září 2016 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Šperky? Rozumět mužům? Štíhlejší postava? Kdepak. Nejčastějším přáním žen je pohodlí při nošení podprsenky. A to je přání, které lze splnit. I když máte opravdu velká prsa. Opravdu, přesvědčte se!
Moderní střihy a nejnovější technologie: Kde je hledat?

Moderní střihy a nejnovější technologie: Kde je hledat?

Tajemství pohodlné podprsenky tkví v propracovaném střihu, moderních materiálech a správně vybrané velikosti. Nejširší výběr velikostí, střihů a nejnovějších trendů najdete na Astratex.cz, kde navíc zjistíte, zda nosíte správnou podprsenku. A které podprsenky jsou ty nejpohodlnější?

Více
nyní na ASTRATEX
Nechte ji, ať se přizpůsobí vám

Nechte ji, ať se přizpůsobí vám

Představte si podprsenku, která vás jemně obejme, podepře ňadra a dokonale se přizpůsobí každé vaší křivce. Nikde neškrtí, netlačí a vypadá božsky. A ještě se v ní nebudete potit. Že taková podprsenka neexistuje? Tak to jste ještě neoblékla podprsenku MAIA 4D Soft Control. Její košíčky jsou vyrobeny z maximálně příjemného a měkkého materiálu, který reaguje na tělesnou teplotu a vytvaruje se podle vašich křivek. Navíc je velmi lehký a tak prodyšný, že se pod podprsenkou nebudete nikdy potit. Tento unikátní kousek pořídíte na Astratex.cz hned ve třech barvách!

Koupit
nyní na ASTRATEX
Do detailu propracovaný střih: To je vaše nová zbraň

Do detailu propracovaný střih: To je vaše nová zbraň

Když je řeč o podprsenkách, střih je vše, na čem záleží. A na podprsence Monique si dali návrháři opravdu záležet. Je navržena tak, aby svým střihem zakulatila ňadra a současně jim poskytla dostatečnou oporu. Boční kostice se postarají o extra oporu a zajišťují, že bude podprsenka sedět celý den na svém místě. Tuhle černou sexy krásku pořídíte až do velikosti košíčku I!

Koupit
nyní na ASTRATEX
Jako vaše druhá kůže

Jako vaše druhá kůže

Ženy, které nebyly obdařeny extra plným dekoltem, často bojují s viditelnými liniemi prádla. Odstávající košíčky jsou faux-pas, které se vám s podprsenkou Flexicup nestane. Její košíčky jsou vyrobeny z jemné měkké pěny, která přilne k vašemu tělu jako druhá kůže a dokonale se vám přizpůsobí. Je příjemná při nošení, prodyšná a navíc není vidět ani pod přiléhavým oblečením.

Koupit
nyní na ASTRATEX
Když toužíte po sex-appealu…

Když toužíte po sex-appealu…

…tak sáhněte po krajce. Černé krajce, samozřejmě. I sexy prádlo může být pohodlné. Důkazem je podprsenka Chantal. Spodní část košíčků je měkce vyztužená, podepře ňadra a krásně je vyplní. Střih do tvaru T vaše vnady dokonale zakulatí a jejich okouzlující křivky zdůrazní krajkový závoj v horní části košíčků. Vsaďte na prověřený recept a zahalte svůj dekolt do černé krajky. Budete vypadat a cítit se neuvěřitelně sexy. A pohodlně, samozřejmě.

Koupit
nyní na ASTRATEX

Časová osa článků