Eliška Bučková

Eliška Bučková Foto: archiv Petry Pilařové

Další hvězdná svatba na cestě? Zamilovaná kráska Eliška Bučková si zkoušela odvážné šaty pro nevěstu

Že jí to jednou pod čepcem bude náramně slušet? Někdejší Česká Miss Eliška Bučková (31) vyzařuje kvůli lásce citu tolik, že to musí být pozorovatelné i mimo sluneční soustavu. Když na ni teď módní návrhářka Petra Pilařová navlékla svatební šaty, ještě jako by láskyplné emoce vyzařovala ještě mnohem víc!

Eliška se stala tváří nové kolekce svatebních a společenských šatů. A že podobné zakázky od doby, co randí s Jakubem Vágnerem (39), skoro nebere! Prakticky pověsila modeling na hřebík a strašně si vybírá práci, kvůli které by od kouzelného rybníku Katlov na Kutnohorsku vůbec odjela.

Už když spolu začali s Jakubem randit, spekulovalo se, jestli do toho hned nepraští. „Svou svatbu plánuji od patnácti let, asi jako každá žena. Jen se mění můj vkus, co se typu šatů zvolit. Až k tomu jednou opravdu dojde, půjde o velkou veselku. Jen z mé strany rodina čítá zhruba stovku lidí,“ směje se Bučková.

Ta si fotografie od Jiřího Šubrta, jež vznikly v pražských Havlíčkových sadech, nemůže vynachválit.

A dojde tedy vůbec v dohledné době k sňatku? „To nevím, žádost o ruku zatím nepřišla,“ směje se dívka, která nám nedávno jen napůl z legrace na kameru říkala, že by mladého Vágnera stejně odmítla. Prý na všechno moc spěchá. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků