Kristýna Fuitová Nováková tehdy a dnes.

Kristýna Fuitová Nováková tehdy a dnes. Foto: Studio Dva, Archiv, Super.cz

Musíte vidět: Takhle se roztomilá Jindřiška z Pelíšků vyklubala do krásy

Roztomilá herečka Kristýna Fuitová Nováková (28) se do povědomí zapsala především jako Jindřiška z Pelíšků. Od té doby však uplynula spousta času. A přibylo i rolí. Nutno podotknout, že křehká kráska za dvanáct let od premiéry Pelíšků vyrostla do krásy.

Dnes je maminkou rozkošné rok a půl staré dcery Rozárky. Po mateřské se vrátila zpět na divadelní prkna. Hraje jednu z hlavních rolí ve hře Soukromý skandál, kde je hereckou partnerkou Kryštofa Hádka. „ Malou Rozárku hlídá střídavě manžel a maminka. V tom mám velkou výhodu. Neumím si představit, že bych Rozárku svěřila cizí chůvě. Texty se učím jedině, když Rozárka usne. Veškerý volný čas teď patří jen jí," svěřila se křehká kráska.

Jedním ze zásadních témat Soukromého skandálu je upřímnost, nevěra a také sex. Na jevišti její hrdinka utrousí také pár peprných slůvek. „Znám lidi, kteří mluví o sexu bez problémů a otevřeně, někdy až moc. Já osobně mám raději určitá tajemství, která by měla zůstat mezi čtyřma očima. Ale je pravda, že je to dnes takový trend. Na divadle být co nejsyrovější a nebát se vulgarit," uzavřela mladá herečka. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků