Gisele si opět vydělala nejvíce.

Gisele si opět vydělala nejvíce. Profimedia.cz

S přehlídkami už sice skoncovala, ale božská Gisele už po čtrnácté vydělala ze všech modelek nejvíce

31. srpna 2016 20:54

Svět modelingu má svou královnu, jejíž pozice je naprosto neotřesitelná. Už od roku 2002 nejvíce vydělává zase a znova Gisele Bündchen (37).

Brazilská ikona ozdobila zahajovací ceremoniál olympiády v Riu, ale její aktivity se už omezují jen na pózování před objektivem. Po molu se už Gisele neprochází, ale přesto si přijde na pořádný balík. V období od června 2015 do června letošního roku zbohatla o dalších 30,5 miliónu dolarů. Oproti loňským 44 miliónům si sice výrazně pohoršila, ale i tak prvenství s přehledem obhájila.

Druhá je Adriana Lima (37), která také pochází z Brazílie. Oproti své krajance ale dost zaostává, protože si vydělala zhruba třetinu jejích příjmů (10,5 miliónu dolarů). O třetí pozici se dělí Američanky Karlie Kloss a Kendall Jenner (22), jejichž příjmy jsou jen o půl miliónu menší. Pro mladší sestru Kim Kardashian jde o velký pokrok, protože loni byla se čtyřmi milióny osmá. Po devíti miliónech si vydělaly Rosie Huntington-Whiteley (31) a Gigi Hadid (23), což stačilo na čtvrté místo.

Desítku nejvýdělečnějších krásek doplňují Cara Delevingne (25), Candice Swanepoel (29), Liu Wen a Miranda Kerr (35). 

Adam Chromý , Super.cz