Gisele si opět vydělala nejvíce.

Gisele si opět vydělala nejvíce. Profimedia.cz

S přehlídkami už sice skoncovala, ale božská Gisele už po čtrnácté vydělala ze všech modelek nejvíce

Svět modelingu má svou královnu, jejíž pozice je naprosto neotřesitelná. Už od roku 2002 nejvíce vydělává zase a znova Gisele Bündchen (41).

Brazilská ikona ozdobila zahajovací ceremoniál olympiády v Riu, ale její aktivity se už omezují jen na pózování před objektivem. Po molu se už Gisele neprochází, ale přesto si přijde na pořádný balík. V období od června 2015 do června letošního roku zbohatla o dalších 30,5 miliónu dolarů. Oproti loňským 44 miliónům si sice výrazně pohoršila, ale i tak prvenství s přehledem obhájila.

Druhá je Adriana Lima (40), která také pochází z Brazílie. Oproti své krajance ale dost zaostává, protože si vydělala zhruba třetinu jejích příjmů (10,5 miliónu dolarů). O třetí pozici se dělí Američanky Karlie Kloss a Kendall Jenner (26), jejichž příjmy jsou jen o půl miliónu menší. Pro mladší sestru Kim Kardashian jde o velký pokrok, protože loni byla se čtyřmi milióny osmá. Po devíti miliónech si vydělaly Rosie Huntington-Whiteley (34) a Gigi Hadid (26), což stačilo na čtvrté místo.

Desítku nejvýdělečnějších krásek doplňují Cara Delevingne (29), Candice Swanepoel (33), Liu Wen a Miranda Kerr (38). 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků