Alice Bendová

Alice Bendová Foto: Europark (4x)

Z těchto stehen a nožek šílely statisíce: Herečka Bendová má pořád šmrnc na rozdávání

26. srpna 2016 9:19

Ve filmu se svlékala jak na běžícím pásu, takže není divu, že její tělo znají fanoušci dokonale. Matka Alice Bendová (44) ale neztrácí nic ze svého půvabu ani po dvou porodech a dávno po svých obnažovacích rolích!

Ukázala to třeba i na akci, na niž dorazila v letních šatech. Sice bez výstřihu, zato neskryla své svůdné nohy a stehna. A nakupující v štěrboholském centru měli oči spíš pro ni než pro minigolf, který tam v létě mohou hrát.

Alice se pochlubila, že léto zažila opravdu krásné. S přítelem a dětmi byla na dovolené v Chorvatsku, kde si užívali v karavanu i na lodi. Pak se rozhodli vydat na čundr po Čechách. Bendová evidentně není žádná fiflena, která nejde po pěti hvězdách luxusního hotelu.

„Byli jsme na jednom pěkném statku a taky na vodě,“ svěřila se herečka. V nákupáku pobíhala s golfovou holí a snažila se dosáhnout úspěchu na všech osmnácti jamkách umístěných v areálu.

„Všichni doma jsme sportovní typy. Do fitka sice pravidelně nechodíme, ale pořád se hýbeme. Obě děti už třeba jezdí nejenom na lyžích, ale i na snowboardu,“ pochlubila se závěrem. 

David Zápal , Super.cz