4 podprsenky, které zvednou prsa i sebevědomí

30. srpna 2016 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Prsa jsou ženskou ozdobou a zbraní. Ale také zdrojem pochyb a nízkého sebevědomí. Také se někdy cítíte nepřitažlivě? Toužíte po plnějším dekoltu či pevnějších prsech? Nemusíte hned obhlížet plastické chirurgy – někdy stačí mnohem méně!
Správná podprsenka: Vaše cesta k dokonalému dekoltu

Správná podprsenka: Vaše cesta k dokonalému dekoltu

Každá žena je unikát. Každá potřebuje jiný střih i velikost podprsenky k tomu, aby vypadala a cítila se dokonale. Naštěstí existuje Astratex.cz, kde najdete nejširší výběr střihů a velikostí, takže ať jsou vaše ňadra jakákoliv, s pomocí Astratex.cz budou vypadat přesně tak, jak jste si vždy představovala. Podívejte se na celou nabídku a mrkněte i na průvodce výběrem podprsenky – tam zjistíte, jaký typ je pro vás ten pravý.

Více
nyní na ASTRATEX
Hrajte si s optickým klamem!

Hrajte si s optickým klamem!

Chcete, aby byla vaše ňadra plnější? Chcete se pochlubit sexy žlábkem? Pak by vaše kroky měly vést do sekce Push-Upek. Tam narazíte i na luxusní Push-Upku Brillant Brassiere, která pomocí tvarované výztuže zvětší a vytvaruje jakékoliv poprsí. Řasení na hladkých košíčcích navíc přidá pár centimetrů i opticky, takže ji můžete směle obléknout i do ložnice. Vybírat můžete ze čtyř barev – zvolíte praktickou tělovou, tajemnou černou, něžnou bílou nebo sexy červenou?

Koupit
nyní na ASTRATEX
Dokonale zakulacený tvar

Dokonale zakulacený tvar

Krajková Grand Bardotka zvýrazní vaše poprsí tak, že se na něj sama nebudete moct vynadívat. Speciální střih košíčků totiž prsa podpírá zespodu, tlačí je nahoru a maximálně zvýrazňuje horní linii ňader. Skvěle se hodí pro jakkoliv velká prsa a vždy je vytvaruje dokulata. To umí jen Bardotky! Tuhle krásku pořídíte ve třech barvách – v tělové, bílé a černé. Kterou vyberete?

Koupit
nyní na ASTRATEX
Hladká Push-Upka: Vsaďte na ženské zbraně!

Hladká Push-Upka: Vsaďte na ženské zbraně!

Chcete se cítit extra sexy? Vsaďte na upnutý top s hlubokým výstřihem! Ale nepokazte celkový dojem špatně zvolenou podprsenkou! Pod upnuté oblečení patří hladké košíčky, které nebudou strhávat pozornost od vašeho sexy žlábku. Hladká Push-Upka Stela díky optiky zvětšujícímu střihu a pěnovým Push-Up vycpávkám dodá ňadrům na objemu a vytvaruje je tak, že by byla škoda je ve výstřihu nevystavit! Jakou barvu zvolíte?

Koupit
nyní na ASTRATEX
Bezpodmínečně sexy: Když vaše sebevědomí potřebuje záchrannou dávku

Bezpodmínečně sexy: Když vaše sebevědomí potřebuje záchrannou dávku

Když se budete cítit pod psa, měla byste mít v prádelníku připravenou okamžitou vzpruhu. Podprsenku tak sexy, že v ní budete absolutně neodolatelná. Pokud takovou nemáte, pořiďte si podprsenku Waves Half Bardot. Smyslně vyrýsuje horní linii ňader, podepře je a dokonale vyplní a zakulatí. Díky přepychovému vzhledu, saténu a luxusní krajce vaše sebejistota vyskočí do závratných výšin. Doplňte hlubším výstřihem a těšte se na obdivné pohledy!

Koupit
nyní na ASTRATEX