Ivo Špes

Ivo Špes Herminapress

Vizážista slavných (54) se otrávil výfukovými plyny. Karel Gott je zdrcený

Znal ho snad každý, kdo v českém šoubyznysu něco znamenal, většina jeho klientů a klientek je nyní šokovaná. Jak Super.cz již informoval, před pár dny spáchal sebevraždu vizážista Ivo Špes, podle přátel prý proto, že byl sám a cítil od okolí zradu. „Šlo o sebevraždu, pouštěl si výfukové plyny a udusil se,“ sdělil Super.cz zdroj obeznámený s vyšetřováním. Nyní o jeho skonu promluvil i sám „Nejvyšší“.

„V pondělí 22 srpna jsme v podvečerních hodinách obdrželi žádost Policie ČR o vyslání koronera k nálezu těla zemřelého v jedné smíchovské garáži. Okolnosti smrti vyšetřuje policie,“ uvedl pro Super.cz mluvčí pražské záchranky Dominik Horn.

Sebevražda Iva Špese bolí mnoho lidí, včetně Karla Gotta (✝80).

„Nikdy na něm nebylo znát, že by byl smutný nebo že by jej něco trápilo. O to víc mě zpráva o jeho úmrtí překvapila a zasáhla. Byl milý a za každé situace dobře naladěný. A byl to právě on, kterého jsem jako jednoho z posledních vždy viděl před svým vstupem na jeviště. Jeho neustále dobrá nálada a veselá mysl mi pomohla a přenesla se na mě,“ uvedl v prohlášení Gott.

V posledních deseti letech patřil Špes k plnohodnotným členům jeho týmů, zúčastnil se prakticky všech turné Mistra. Kromě toho ale pracoval také s Ivetou Bartošovou, Evou Urbanovou, Ilonou Csákovou, Evou Pilarovou, Hanou Zagorovou, Marcelou Holanovou, Vendulou Pizingerovou a mnoha dalšími. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků