Česko propadlo novému fenoménu. Se slevovými kódy můžete každý den ušetřit až tisíce korun!

28. srpna 2016 17:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Každý rozumný člověk se dnes snaží šetřit při jakémkoliv nákupu. A to přesně vám umožňuje největší slevový server Picodi.com, na kterém najdete vždy aktuální slevy a slevové kódy největších českých online obchodů.
Se slevovými kódy denně ušetříte tisíce

Se slevovými kódy denně ušetříte tisíce Foto: Picodi.com

Nečekejte na výprodeje a slevy, ale přijďte si pro ně kdykoliv. I tak by se dala charakterizovat jedna z výhod využívání slev a slevových kódů Picodi.

 Nejnovější výhodné nabídky více než tisíce českých eshopů totiž máte vždy k dispozici. Co byste řekli například na slevové kódy až -200 Kč na Kasa.cz? Nebo chcete raději slevový kód na bonprix.cz? Volba, za co a kolik ušetříte, je vždy jen na vás.

Výhodné nabídky více než tisíce českých eshopů

FOTO: Picodi.com

Jednoduché je i samotné využití slevového kódu, který si jednoduše zkopírujete a při dokončení vaší objednávky jej pak pouze vložíte do připravené kolonky. Sleva se započítá, cena se sníží a dobrý pocit z ušetřených peněz je rázem na světě.

Picodi fungují zdarma a pro všechny, bez jakékoliv registrace nebo dalších hloupých omezení. Z pohodlí domova tak máte okamžitý přehled o nejlepších nabídkách na českém internetu. S novou mobilní aplikací Picodi navíc můžete mít slevové kódy stále u sebe a využít je i ve svých oblíbených obchodech a restauracích.

Nákupy s Picodi se zkrátka vždy vyplatí!


Časová osa článků