Tato mladá herečka opět vydělala nejvíce.

Tato mladá herečka opět vydělala nejvíce. Profimedia.cz

Která herečka si přišla na největší balík? Už druhým rokem je to tato teprve 26letá hvězda

Zasloužilé hollywoodské ikony s kariérami trvajícími několik desetiletí se v žebříčku nejvýdělečnějších hvězd musely opět sklonit před Jennifer Lawrence (31). Ta kromě filmových cen sbírá i nejvyšší honoráře.

Magazín Forbes opět sečetl příjmy hereček plynoucí z jejich filmových projektů i reklamních kampaní v období od loňského do letošního června. Největší suma doputovala na konto Jennifer Lawrence, která především díky posledním dílům sérií Hunger Games a X-Men zbohatla o 46 miliónů dolarů. První místo jí patří navzdory tomu, že loni vydělala ještě o šest miliónů více.

Druhá je plnoštíhlá komediální herečka Melissa McCarthy. Přestože s předělávkou Krotitelů duchů příliš nebodovala, má na účtu o 33 miliónů více, čímž v žebříčku předběhla i Scarlett Johansson (36). Zatímco Melissa si meziročně o deset miliónů polepšila, příjem Black Widow z filmu Captain America: Občanská válka o stejnou částku poklesl.

V žebříčku za nimi následuje Jennifer Aniston (52) a pátá je čínská hvězda Fan Bingbing. Desítku nejvýdělečnějších hereček doplňují Charlize Theron (46), Amy Adams, Julia Roberts (53), Mila Kunis (38) a překvapení v podobě Indky Deepiky Padukone. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků