Jennifer Nicole Lee

Jennifer Nicole Lee Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Bikiny jí tentokrát nespadly, ale i tak se bylo na co dívat: Dvojnásobná fitness mamina s vylepšenými ňadry dováděla v plavkách

Americká fitness cvičitelka a modelka Jennifer Nicole Lee (41) je neustále v hledáčku fotografů. A to nejen díky své vypracované sexy postavě. Spíše než cvičením se totiž na sebe snaží upozornit tím, že jakmile v okolí pláže či bazénu spatří fotografa, okamžitě jí "náhodou" spadnou plavky, zejména ta dolní část.

Ale protože už jsou neposedné šňůrky u plavek hodně ohraným vtipem, rozhodla se na pláži cvičit v plavkách a vystavovat na odiv své ženské přednosti. Jennifer patří k úspěšným fitness trenérkám a nevynechá jedinou příležitost k formování postavy.

Na svém kontě má několik knih a DVD o hubnutí a trénování a na nedostatek pracovních příležitostí si opravdu nemůže stěžovat. Dvojnásobná mamina s vylepšenými ňadry přitom nemá atraktivní postavu odjakživa.

V mládí vážila skoro osmdesát kilo a po porodu druhého dítěte se jazýček vah nezadržitelně blížil k devadesátce. Nakonec ale radikálně změnila životní styl a díky cvičení nastartovala dříve netušenou úspěšnou kariéru fitness trenérky a modelky. Občasný exhibicionismus na pláži si však v rámci zviditelnění snad nikdy neodpustí. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků